Personalizowane prezenty na każdą okację

Zadzwoń
733 987 112

do kasy suma: 0,00 zł

Podziękowanie dla pracownika | Prezent dla pracownika odchodzącego z pracy |

Podziękowanie dla pracownika za dobrą pracę

Upominki firmowe i prezenty dla firm to bardzo ciekawy i skuteczny sposób na wzmocnienie relacji i budowanie silnej współpracy. Można rozdawać je z okazji wyjątkowych sukcesów oraz osiągnięć, które warte są nagrodzenia. To świetny sposób na powiedzenie "Dobra robota, oby tak dalej!". Dlatego na Zamówprezent.pl przygotowaliśmy ofertę statuetek z grawerem dla firm, dzięki którym wyrazisz swoje uznanie za trud włożony w pracę, doskonałe wyniki sprzedaży lub przełomowe wydarzenia w życiu każdej firmy. Statuetki dla firm będą także wspaniałym prezentem na jubileusz firmy, rozwój i działalność na nowych rynkach czy rozszerzenie zasięgu i wpływów za granicę. Statuetki kojarzą się z prestiżem, elegancją, wyjątkowością i zwycięstwem. Właśnie dlatego są idealnym prezentem dla firm czy partnerów biznesowych.

 

Statuetki z grawerem dla pracowników

A może szukasz oryginalnego prezentu dla pracownika, który naprawdę się wykazał i zasługuje na nagrodę? Docenianie pracowników za ich pracę i sumienne wypełnianie obowiązków to świetny sposób na zmotywowanie do dalszej pracy na najwyższym poziomie. Takim pracownikom należy się nie tylko dobre słowo od szefa, ale także coś, co przypomni im o swoich wyjątkowych wynikach i co będzie ich zagrzewać do dalszej walki. Statuetka dla pracownika miesiąca będzie wspaniałym prezentem dla wybitnych członków zespołu! Statuetka z grawerem będzie mogła stanąć na biurku w pracy albo w widocznym miejscu w domu albo mieszkaniu. Taka nagroda dla pracownika to nie byle co i na pewno sprawi ogromną radość każdej osobie w firmie, która ją dostanie.

 

Eleganckie statuetki z grawerem dla firm

Proponowane przez nas grawerowane statuetki wykonane są wytrzymałego tworzywa pokrytego złotą farbą, która pięknie się błyszczy i odbija światło. Dzięki temu doskonale przyciągają wzrok i rzucają się w oczy. Na pewno zostaną zauważone przez innych pracowników lub podczas spotkań biznesowych. Każda ze statuetek stoi na stabilnej i solidnej podstawie imitującej marmur, na której znajdują się grawerowane plakietki z dedykacją. Bardzo ciekawą statuetką z grawerem jest model przypominający Oscara, którego można wręczać za odegranie roli najlepszego pracownika czy najlepszej firmy na rynku.

 

Statuetki dla firm w skrzynkach z grawerem

W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Ciebie coś więcej niż tylko "zwykłe" pozłacane statuetki. Każda z nich znajduje się w eleganckiej skrzynce z grawerem, która jest dodatkowym prezentem dla firmy lub pracownika. Skrzynka może służyć nie tylko podczas wręczania statuetki w czasie specjalnie zorganizowanej ceremonii, ale też idealnie sprawdzi się do wyeksponowania nagrody w biurze albo w gablocie. Ale to nie wszystko. Do skrzynki zmieszczą się także karafki na whisky czy kieliszki na wino, które także mogą być oryginalnymi prezentami dla firm. Uniwersalne skrzynki na statuetki z grawerem są wykonane z drewna wysokiej jakości oraz posiadają wypełnienie z wiórków papierowych, które zabezpieczają zawartość przed uszkodzeniem.

 

Jeżeli chcesz wybrać elegancki prezent dla firm lub motywującą nagrodę dla pracownika, zdecyduj się na oryginalne statuetki z grawerem!

2021 © Zamowprezent.pl: Prezenty personalizowane na różne okazje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl