Personalizowane prezenty na każdą okację

Zadzwoń
733 987 112

do kasy suma: 0,00 zł

Drewniane zaproszenia dla rodziców na ślub

Piękne drewniane zaproszenia dla rodziców na ślub z grawerem

Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu dwójki zakochanych ludzi, którzy chcą, aby ten dzień był wyjątkowy. Aby tak było, przywiązują wagę do każdego szczegółu, w tym do tego, aby zaproszenia na ślub dla gości były naprawdę piękne. Są jednak osoby, dla których zaproszenia powinny być szczególne i są to rodzice Pana Młodego i Pani Młodej. Eleganckie zaproszenia dla rodziców w pudełku z grawerem na pewno spełniają ten warunek.

Takie zaproszenie ślubne z pewnością wyróżnia się na tle innych i jest niezwykle oryginalnym sposobem na poproszenie o przybycie na wesele tych najważniejszych ludzi w życiu nowożeńców. W podobnym stylu możesz wybrać też zaproszenia dla świadków na ślub i dzięki temu oprawa ślubu będzie spójna, a do tego gustowna i elegancka. Pokażesz w ten sposób rodzicom i świadkom, że ich obecność na Twoim ślubie będzie dla Ciebie bardzo ważna. Te zaproszenia dla rodziców będą dla nich wzruszającym świadectwem Twojej miłości za każdym razem, kiedy na nie spojrzą.

 

Personalizowane zaproszenia ślubne dla rodziców w pudełku

W naszym sklepie Zamówprezent.pl znajdziesz eleganckie zaproszenia dla rodziców w białym drewnianym pudełku z grawerem. W środku znajduje się wklejka wydrukowana na eleganckim ozdobnym papierze, na której oprócz tekstu zaproszenia drukujmy także ozdoby w postaci kwiatów, motywów roślinnych i złotych linii.

Nie tylko wnętrze zaproszenia dla rodziców w pudełku jest wyjątkowe. Z zewnątrz zdobi je gustowny grawer, który pięknie odznacza się na tle pomalowanego na biało drewna. W zależności od wybranego przez Ciebie modelu na wieczku umieścimy:

inicjały zaręczonych, datę ceremonii, serce oraz motyw roślinny

imiona przyszłego Pana Młodego i przyszłej Pani Młodej, datę ślubu oraz motyw z sercami

imiona z datą i sercem

imiona otoczone wieńcem z kwiatów i datą ślubu pod spodem

Każde z tych zaproszeń dla rodziców drewnianych wygląda naprawdę efektownie i będzie też wspaniałą pamiątką ślubu dla rodziców pary. 

 

Jak wypisać zaproszenie na ślub dla rodziców w pudełku?

Wcale nie musisz tego robić. Jeżeli chodzi o nasze zaproszenia dla rodziców tekst jest w nich już wydrukowany. Nie musisz zatem martwić się o to, że Twoje słowa będą nietrafione, albo że nic nie przyjdzie Ci do głowy. Jaki tekst zaproszenia dla rodziców znajdzie się wewnątrz pudełka?

„Kochani Rodzice! Będziemy bardzo szczęśliwi wiedząc, że jesteście obok nas w tym szczególnym dla nas dniu, kiedy sami przed sobą wobec Boga i osób nam bliskich przyznawać się będziemy do gotowości pójścia wspólną drogą i bycia ze sobą na zawsze. Dzielcie z nami tę ogromną radość oraz wspólnie świętujmy ten wyjątkowy dzień podczas przyjęcia weselnego”.

„Pełni wiary i miłości, chcąc świetności i blasku Uroczystości Ślubnej dodać mamy zaszczyt zaprosić Was drodzy rodzice na ceremonię przejęcia przez nas Sakramentu Małżeństwa. Jednocześnie pragniemy podziękować za miłość, poświęcenie i wychowanie, przeprosić za troski i łzy i prosić o błogosławieństwo na Nową Drogę Życia”.

„Drodzy Rodzice! Dzięki Waszej miłości narodziliśmy się, dzięki Waszej miłości niczego nam nie brakowało, dzięki Waszej miłości staliśmy się dorosłymi, odpowiedzialnymi ludźmi. Dzięki Waszej miłości nauczyliśmy się kochać. Będziemy bardzo szczęśliwi, kiedy staniecie obok nas w dniu naszego ślubu gdy wobec Boga i osób nam bliskich ślubować będziemy wzajemną Miłość, Wierność i Uczciwość Małżeńską”.

Do każdego z tych gotowych tekstów wystarczy tylko dodać datę ceremonii oraz imiona narzeczonych i piękne zaproszenie ślubne dla rodziców w pudełku gotowe!

 

Jeżeli chcesz sprawić, aby ślub był niezapomnianym wydarzeniem nie tylko dla Ciebie, ale też Twoich rodziców, to drewniane zaproszenia na ślub z grawerem z pewnością Ci w tym pomogą.

2021 © Zamowprezent.pl: Prezenty personalizowane na różne okazje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl