Personalizowane prezenty na każdą okację

Zadzwoń
733 987 112

do kasy suma: 0,00 zł

Zaproszenia dla świadków w pudełku

Eleganckie zaproszenia dla świadków na ślub z grawerem


Jeżeli planujecie ślub i wesele zapewne doskonale wiecie, kogo wybierzecie na świadka i świadkową. Pozostaje jeszcze tylko odpowiedź na pytanie: jak zaprosić świadków na ślub? Są to bardzo ważne osoby na weselu i dobrze jest wybrać specjalne zaproszenia ślubne dla świadków, tak aby poczuli się jeszcze bardziej docenieni.

Świetnym wyborem będą zaproszenia dla świadków w drewnianym pudełku z grawerem. Te niezwykle eleganckie prośby o świadkowanie są czymś znacznie więcej, niż po prostu zaproszeniem na uroczystość. Ich elegancka forma będzie pasować do wielu wnętrz, dzięki czemu mogą stanąć w widocznym miejscu w domu i mieszaniu i przypominać o weselu każdego dnia.


Drewniane zaproszenia dla świadków w pudełku


Grawer znajdujący się na pokrywie pudełka pięknie odznacza się na tle drewna pomalowanego na biało. Dzięki temu znajdujący się na wieczku napis „Bez Ciebie nie idę” jest doskonale widoczny i od razu wskazuje, czego można się spodziewać wewnątrz pudełka.

Tekst zaproszenia dla świadków wypisany jest na dekoracyjnym papierze ozdobionym kwiatami, motywami roślinnymi czy złotymi liniami. Oprócz standardowego napisu „Ten wyjątkowy dzień nie może odbyć się bez Ciebie” przygotowaliśmy także inne opcje.

 

Zaproszenie dla świadka w pudełku z grawerem


Jeżeli chcesz poprosić o świadkowanie wyjątkowego mężczyznę, brata, kolegę albo przyjaciela, oprócz zaproszenia dla świadka warto zaopatrzyć się także w butelkę whisky albo kilka kraftowych piw. Stworzą one doskonałą atmosferę, a podczas spotkana wręczysz pudełko, w którym ukryty będzie tekst: „Chcemy się podzielić radosną nowiną, nim kolejne pory roku upłyną, związek małżeński zawrzemy, a Ciebie na świadka prosić chcemy! Proszę powiedz TAK!”

 

Zaproszenie dla świadkowej w pudełku z grawerem


Skoro dla świadka zaproponowaliśmy whisky albo piwo, to w przypadku świadkowej sugerujemy wino albo owocową nalewkę. Podczas wspólnych pogaduch wystarczy tylko poczekać na odpowiedni moment i wręczyć zaproszenie dla świadkowej z tekstem: „Chciałabym abyś to właśnie Ty towarzyszyła mi w tym wyjątkowym dla mnie dniu… Czy zgodzisz się zostać moją świadkową?” albo „Potrzebuję czegoś starego… czegoś nowego… czegoś pożyczonego… czegoś niebieskiego… i Ciebie!”

 

Jak poprosić o świadkowanie?


Zwykłe pytanie wypowiedziane na głos może nie wystarczyć. Na szczęście nie jest to jedyne wyjście. Oprócz polecanych przez nas wyjątkowych zaproszeń dla świadków w pudełkach masz jeszcze dużo opcji do wyboru. Dzięki temu Twoja prośba o świadkowanie będzie niezapomniana i zrobi naprawdę ogromne wrażenie na wybranych osobach.

W naszym sklepie z prezentami okolicznościowymi przygotowaliśmy dla Ciebie jeszcze kilka propozycji i są to między innymi praktyczny kubek ceramiczny z nadrukiem, nosidło na kwiaty z grawerem, nosidło na piwo z grawerem, piersiówka, stolik śniadaniowy czy skrzynka na wino. Każdy z tych przedmiotów pozwoli Ci jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowość znajdującego się na nich pytania i będzie elegancką pamiątką wydarzenia.

 

Personalizowane zaproszenia dla świadków na ślub


Jeżeli chodzi o specjalne zaproszenia dla świadków tekst jest w pełni personalizowany. Oznacza to, że na wkładce znajdzie się imię przyszłego świadka lub przyszłej świadkowej. Dzięki temu wręczysz bardzo osobiste zaproszenie płynące prosto z serca. Możesz wybrać jeszcze pasujące zaproszenia dla rodziców, przez co stworzysz wspaniałą otoczkę wesela, a każdy szczegół będzie dopięty na ostatni guzik.

2021 © Zamowprezent.pl: Prezenty personalizowane na różne okazje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl