Personalizowane prezenty na każdą okację

Zadzwoń
733 987 112

do kasy suma: 0,00 zł

Prezenty na Dzień Nauczyciela | Podziękowania dla nauczyciela - Zamowprezent.pl

Oryginalne pomysły na prezenty na Dzień Nauczyciela

Dzień Nauczyciela oraz zakończenie roku szkolnego to dwie ważne okazje w życiu i funkcjonowaniu każdej szkoły. Dlatego zdecydowanie warto zadbać o odpowiednie podarunki na obie te uroczystości, tak aby prezent na Dzień Nauczyciela oraz prezent na zakończenie roku szkolnego byłby wyjątkowe i zapadały w pamięć. Oferowane przez nas prezenty sprawdzą się w przypadku nauczycieli na każdym etapie edukacji. Na Zamówprezent.pl znajdziesz prezenty na Dzień Nauczyciela w przedszkolu, szkole podstawowej, liceum, a nawet dla profesorów uczelni wyższych czy prezenty dla promotorów. O tych dwóch ostatnich grupach często zapomina się podczas obchodów tego święta, a przecież oni także poświęcili swoje życie i karierę zawodową na edukowanie innych.

Dzięki wręczeniu nauczycielom upominku z okazji ich święta pokazuje się wdzięczność za trud włożony w naukę. Bycie nauczycielem to niełatwe zadanie. To ta grupa zawodowa niejako zastępuje dzieciom rodziców w szkole, przekazują wiedzę, potrafią zainspirować, a do tego czasami wskazują uczniom ścieżkę rozwoju. Odpowiedni prezent na Dzień Nauczyciela pozwoli podziękować za cały ten wysiłek oraz za obecność nauczyciela w życiu dzieci i młodzieży szkolnej.

Kiedy jest Dzień Nauczyciela?

Dzień Nauczyciela, czyli inaczej Dzień Edukacji Narodowej, przypada każdego roku 14 października. To właśnie wtedy kwiaciarnie i sklepowe półki z czekoladkami przeżywają prawdziwe oblężenie przez uczniów oraz członków rady rodziców, którzy chcą wręczyć nauczycielom drobny, śmieszny, oryginalny lub gustowny upominek. To także wtedy jedną z najpopularniejszych fraz wpisywane w wyszukiwarkę jest zdanie „życzenia na Dzień Nauczyciela”. W końcu każdy uczeń chce, aby to jego prezent albo jego życzenia najbardziej spodobały się nauczycielowi, który powie ciepłe słowa no forum całej klasy.

No właśnie, prawdopodobnie pierwszą sprawą do rozważenia w przypadku wyboru upominku dla nauczycieli na Dzień Nauczyciela jest to, czy prezent będzie od całej klasy, czy uczniowie będą wręczać indywidualne podarunki. Pierwsza opcja jest zdecydowanie bardziej opłacalna i pozwala na kupienie bardziej okazałych prezentów dla nauczycieli oraz obdarowanie nauczyciela każdego przedmiotu w szkole. W przypadku kupowania prezentów indywidualnych budżet może znacznie ograniczyć ucznia, który będzie musiał dokonywać trudnego wyboru dotyczącego tego, któremu nauczycielowi wręczyć podarunek.

Ciekawe prezenty na Dzień Nauczyciela to zawsze dobry pomysł

Jeżeli szukasz pomysłu na prezent na Dzień Nauczyciela, to zawsze warto zdecydować się na coś praktycznego, co przyda się każdemu belfrowi w pracy. Przedmiotami, które kojarzą się chyba z każdym nauczycielem są zdecydowanie długopisy oraz kubki z herbatą lub kawą. Pomagają im w codziennej pracy oraz pomagają przetrwać i zachować jasność umysłu przez cały dzień pracy. Dlatego wybór takich praktycznych upominków dla nauczycieli na pewno będzie strzałem w dziesiątkę. Do tego są to tanie prezenty na Dzień Nauczyciela, które są bardzo uniwersalne, dlatego można kupić podarunek dla każdego tak, aby żaden nauczyciel nie był poszkodowany.

Co kupić na Dzień Nauczyciela dla wychowawcy

Prezent dla wychowawcy powinien być inny niż wszystkie. Nie ważne, czy jest to nauczyciel biologii, polskiego, wychowania fizycznego czy każdego innego przedmiotu, wychowawca jest osobą, która najbardziej pomaga uczniom podczas wszystkich lat spędzonych w murach szkoły. Wstawia się za swoimi wychowankami u dyrektora albo innych nauczycieli, ma ogromny udział w organizowaniu wycieczek szkolnych oraz wystawia oceny z zachowania. Ma też znacznie lepszy kontakt z uczniami niż pozostali nauczyciele. Dlatego warto wybrać prezent dla wychowawcy na Dzień Nauczyciela, który będzie bardziej wyjątkowy niż kubek albo długopis. Dobrym pomysłem może być na przykład podarowanie prezentu dla wychowawczyni w postaci nosidła na kwiaty, praktycznej i eleganckiej herbaciarki albo grawerowanego wazonu w skrzynce. Wszystkie te upominki mogą zostać spersonalizowane, a więc wywrą ogromne wrażenie na obdarowanej osobie. Jeżeli zaś chodzi o upominek dla wychowawcy, to jedną z opcji jest wręczenie mu butelki wina w eleganckiej grawerowanej skrzynce na wino.

2021 © Zamowprezent.pl: Prezenty personalizowane na różne okazje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl