Personalizowane prezenty na każdą okazję

Zadzwoń
733 987 112

do kasy suma: 0,00 zł

Prezent dla lekarza | Podziękowanie dla lekarza | Prezenty personalizowane

Prezent dla lekarza

Prezenty dla lekarzy wręczamy zwykle w podziękowaniu za troskliwą i fachową opiekę medyczną. Wdzięczni pacjenci mają jednak niemały problem z wyborem prezentu – podarunek powinien być skromny, aby nie stawiać lekarza w niekomfortowej dla niego sytuacji, a także nie narazić go na nieprzyjemne konsekwencje służbowe. Zbyt kosztowny upominek może spotkać się z odmową lekarza. W naszym sklepie internetowym kupisz drobny podarunek, który na pewno zostanie dobrze przyjęty.

Jaki prezent dla lekarza wybrać?

Prezent podziękowanie dla lekarza to wyraz wdzięczności za pomoc w uratowaniu zdrowia lub życia, a także za troskliwą opiekę w czasie pobytu w szpitalu. Pomimo że lekarz wykonuje tylko swoje obowiązki, to jednak wielu pacjentów chce okazać swoją wdzięczność. Wówczas najlepiej wybrać elegancki prezent dla lekarza – w naszym sklepie internetowym kupisz na przykład skórzany portfel z grawerem, skrzynkę na wino z grawerem oraz herbaciarkę z grawerem. Napis można dostosować do indywidualnych preferencji – umieścimy krótki tekst podziękowań i prostą grafikę.

Lekarzowi można wręczyć także praktyczny upominek, na przykład kubek z napisem lub kubek termiczny z grawerem, który na pewno przyda się w czasie nocnych dyżurów. Polecamy także śmieszne prezenty dla lekarzy, takie jak poduszki z napisem tu doktor odsypia po dyżurze lub poręczną torbę na zakupy z napisem torba na recepty. Mamy także coś dla lekarzy rezydentów – idealny prezent dla przyszłego lekarza to fartuch kuchenny z nadrukiem zaufaj mi, już prawie jestem lekarzem. Oczywiście możemy nanieść inną treść lub zabawną grafikę na podstawie indywidualnie przygotowanego projektu.

Jaki prezent dla lekarza po operacji?

Operacja bardzo często wiąże się z silnymi emocjami i nie ma nic dziwnego w tym, że po udanym zabiegu czujemy potrzebę okazania wdzięczności. Prezent dla lekarza chirurga powinien być elegancki i może to być na przykład dobry alkohol. Na podziękowania szczególnie polecamy nasze skrzynki na alkohol – w ofercie mamy bardzo eleganckie zestawy kieliszków z grawerem w skrzynce, karafek na whisky w skrzynkach, a także nosideł na piwo – także  zestawie z kuflem. Komplet możemy wygrawerować według tego samego wzoru, co pozwoli uzyskać bardzo estetyczny efekt. Wykonamy także projekt indywidualny. Zestawy polecamy także na prezent dla lekarza ginekologa.

Jaki prezent wybrać dla lekarki?

W naszym sklepie internetowym kupisz także prezent dla lekarki. Dla kobiet najlepiej sprawdzi się skrzynka na wino z napisem pani doktor o wielkim sercu lub najlepsza pani doktor na świecie. Jeśli szukasz prezentu niezwiązanego z alkoholem, to polecamy nosidło na kwiaty, które może stanowić bardzo ciekawy dodatek do bukietu. Grawerowane nosidło z ciemnego drewna jest bardzo eleganckie, a całość dopełnia uchwyt ze sznura. Taki upominek może stać się ozdobą gabinetu lekarskiego.

Z jakiej okazji można wręczyć lekarzowi prezent?

Prezenty dla medyków kupujemy zwykle w podziękowaniu, chyba że lekarz jest naszym bliskim znajomym. Wówczas niekoniecznie dobrym wyborem jest kupno upominku związanego z pełnioną funkcją — prezent na urodziny i imieniny powinien być bardziej osobisty. Lekarzowi wręczamy najczęściej prezenty po operacji lub po długotrwałym leczeniu, a także w dniu wypisu ze szpitala. Pomimo że zwyczaj ten najczęściej praktykują osoby starsze, to w wielu sytuacjach wręcz wypada okazać wdzięczność i podziękować za profesjonalną pomoc medyczną. Prezent nie musi, a nawet nie powinien być drogi – liczy się gest i oryginalny pomysł.

2021 © Zamowprezent.pl: Prezenty personalizowane na różne okazje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl