Personalizowane prezenty na każdą okazję

Zadzwoń
733 987 112

do kasy suma: 0,00 zł

Prezent dla nauczyciela | Podziękowanie dla nauczyciela | Prezenty personalizowane

Prezent dla nauczyciela na Zamówprezent.pl


Szukasz pomysłu na prezent dla nauczycieli na różne okazje? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oryginalnych personalizowanych prezentów okolicznościowych! Oferujemy wyjątkowe upominki dla nauczycieli z nadrukiem lub grawerem, które spodobają się wielu osobom bez względu na wiek. Każdy nauczyciel zasługuje na prezent, którym uczniowie podziękują za trud włożony w naukę, przygotowanie do ważnych egzaminów oraz za pomoc w nadrabianiu zaległości. Dlatego przygotowaliśmy ofertę upominków dla belfra, które będą doskonałymi podarunkami i pamiątkami. Dzięki nim zapadniesz w pamięć nauczycielowi, który będzie Cię wspominał z uśmiechem na ustach wiele lat po zakończeniu szkoły!

 

Pomysły na prezenty dla nauczycieli na Dzień Nauczyciela


W trakcie roku szkolnego jest kilka okazji, które wymagają od uczniów przynajmniej pomyślenia o podarowaniu nauczycielom oraz wychowawcy czegoś specjalnego. Z pewnością trzeba kupić prezent na Dzień Nauczyciela, oficjalnie znany jako Święto Edukacji Narodowej, który obchodzimy 14 października. Wśród uczniów rodzi się wtedy wiele pytań, jak na przykład:

  • Co kupić na Dzień Nauczyciela?
  • Czy każdy powinien kupić osobny upominek dla nauczycieli czy też zrobić zrzutkę?
  • Ile pieniędzy wydać na prezent?
  • Czy dla wychowawcy na Dzień Nauczyciela kupić coś droższego?


Śpieszymy z odpowiedzią! Prawdopodobnie najlepsze będą praktyczne prezenty na Dzień Nauczyciela, na które zrzuci się cała klasa. Dzięki temu każdy belfer dostanie taki sam podarunek i nie będzie czuć się poszkodowany. Pominięcie któregoś z nauczycieli podczas rozdawania prezentów może być bardzo źle odebrane i mieć potem poważne konsekwencje dla klasy, bo nauczycieli bywają różni. Cena prezentu na Dzień Nauczyciela wcale nie musi być wysoka, tym bardziej, że do obdarowania będą nauczyciele polskiego, matematyki, fizyki, geografii, historii, chemii, biologii i wielu innych. Zdecydowanie można pozwolić sobie na trochę droższy prezent dla wychowawcy, który jest jedyny w swoim rodzaju. Dla pozostałych wystarczy symboliczny prezent dla nauczycieli, który będzie po prostu pamiątką oraz sposobem na wyrażenie wdzięczności. Dlatego dobrym pomysłem na upominek na Dzień Nauczyciela będą na przykład kubki z nadrukiem albo długopisy z grawerem. Sprawdzą się na każdym etapie edukacji, zarówno jako prezent dla nauczycieli przedszkola czy liceum.

 

Jaki wybrać prezent dla nauczycieli na koniec roku szkolnego?


Zakończenie roku szkolnego to nie byle okazja. Świętuje się wtedy koniec pewnego drobnego etapu na drodze do zdobycia wykształcenia. Dlatego warto podziękować w szkole za 9 miesięcy pracy i z tej okazji wybrać wyjątkowy upominek dla nauczycieli. Uczniom klasy maturalnej wypada wybrać wyjątkowy prezent dla nauczycieli na zakończenie liceum, który będzie pięknym podziękowaniem za przygotowanie do dalszego dorosłego życia. Pięknym upominkiem będą na przykład eleganckie skrzynki na wino, które można podarować razem z butelką tego alkoholu. Skrzynki na wino staną na honorowym miejscu w pokoju nauczycielskim albo w domu lub mieszkaniu i będą przypominać o wspaniałych uczniach.

 

Prezenty dla nauczycieli na każdą okazję


Dzień Nauczyciela i zakończenie roku szkolnego to nie jedyne uroczystości związane z wręczaniem prezentów dla nauczycieli. Warto wybrać na przykład prezent na Dzień Kobiet, urodziny albo imieniny oraz Dzień Mężczyzn. Na Zamówprezent.pl znajdziesz upominek dla nauczyciela na każdą z nich. Nasze personalizowane prezenty okolicznościowe mają ogromną zaletę – można idealnie dopasować je do danego święta dzięki wyborowi odpowiedniego grawera lub nadruku i dodania imienia obdarowanej osoby. Dzięki temu prezenty są niezwykle uniwersalne ale, jednocześnie jedyne w swoim rodzaju.


Sprawdź naszą ofertę i postaw na wyjątkowe prezenty dla nauczycieli!

 

2021 © Zamowprezent.pl: Prezenty personalizowane na różne okazje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl