Personalizowane prezenty na każdą okazję

Zadzwoń
733 987 112

do kasy suma: 0,00 zł

Pudełko na świecę do chrztu z grawerem | Świeca na chrzest z imieniem

Pudełko na świecę do chrztu z grawerem

Świeca do chrztu to jeden z podstawowych rekwizytów, z których korzysta się podczas sakramentu przyjęcia Chrztu Świętego. Symbolizuje życie oraz odrodzenie. Zapala się ją od Paschału na ołtarzu, który z kolei jest znakiem obecności Jezusa. Od momentu chrztu dziecko jest więc połączone z Jezusem, który będzie je prowadził przez życie. Dlatego właśnie świeca na chrzest jest bardzo ważnym przedmiotem, który trzeba odpowiednio traktować i chronić, na przykład w drewnianym pudełku na świecę do chrztu z grawerem. Będzie to nie tylko praktyczna skrzynka na świecę, ale też naprawdę wyjątkowa pamiątka tego wydarzenia, która zostanie z dzieckiem oraz rodzicami na wiele długich lat. Dzięki bezpiecznemu przechowywaniu świecy na chrzest w drewnianym pudełku z grawerem, przetrwa ona przez bardzo długi czas i przyda się jako prezent na Pierwszej Komunii Świętej.

 

Skrzynka na świecę chrzcielną z imieniem dziecka

W naszym sklepie z personalizowanymi prezentami okolicznościowymi znajdziesz piękne drewniane pudełko na świecę z grawerem, które będzie doskonałym opakowaniem dla tej jakże ważnej świecy. Biała skrzynka na świecę będzie prezentować się bardzo efektownie podczas sakramentu przyjęcia Chrztu Świętego. Będzie wspaniałym prezentem od ojca chrzestnego lub od matki chrzestnej i sprawi dużo radości.

Na każdym pudełku na gromnicę do chrztu z grawerem znajduje się wiele mówiący napis „Pamiątka Chrztu Świętego”, data uroczystości oraz imiona chrzczonego dziecka. Skrzynki różnią się od siebie stylem czcionki oraz wygrawerowanymi na niej ozdobnymi elementami. Mogą być to na przykład gołąbki, aniołki, znak krzyża, serduszka czy motywy roślinne. Grawer pięknie odznacza się na tle pomalowanego na biało drewna. To bardzo trwała oraz wyrazista ozdoba skrzynki na świecę.

 

Świeca do chrztu w drewnianym pudełku z grawerem

Oprócz samych skrzynek z grawerem znajdziesz u nas także zestawy składające się ze świecy do chrztu oraz drewnianego pudełka na nią. Wybór tego kompletu pozwala na dalszą personalizację: świece ozdobione są stroikami z różowy elementami dla dziewczynki lub niebieskimi elementami dla chłopca. Oprócz tego biała świeca do chrztu w drewnianym pudełku posiada także ręcznie malowane pozłacane elementy, które są jej gustowną i subtelną ozdobą.

 

Sprawdź nasze pozostałe prezenty na chrzciny, w tym naprawdę wyjątkowe obrazki srebrne na chrzest

2021 © Zamowprezent.pl: Prezenty personalizowane na różne okazje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl