Personalizowane prezenty na każdą okazję

Zadzwoń
733 987 112

do kasy suma: 0,00 zł

Zaproszenia ślubne dla rodziców | Prośba o błogosławieństwo rodziców

Zaproszenia ślubne dla rodziców w drewnianym pudełku

Chyba nikt nie wyobraża sobie sytuacji, w której mogłoby zabraknąć rodziców na ślubie. Oczywiście zdarzają się wypadki losowe, ale pomijając te zdarzenia, obecność rodziców na ślubie jest obowiązkowa. Zastanawiasz się, jak poinformować ich o decyzji o zawarciu związku małżeńskiego z ukochaną osobą? Wybierz w tym celu piękne zaproszenia dla rodziców na ślub w pudełku, które są znacznie bardziej okazałe niż standardowe zaproszenia w kopercie!

Dzięki wyborowi drewnianych zaproszeń dla rodziców z grawerem mama i tata z pewnością poczują się wyjątkowo. Będzie to dla nich nie tylko wzruszający gest, ale też pudełko z zaproszeniem na ślub stanie się nietuzinkową pamiątką tego jakże ważnego wydarzenia.


Zaproszenia drewniane dla rodziców na ślub

Zastanawiasz się pewnie, czy w ogóle wypada zapraszać na rodziców na ślub. Przecież to oczywiste, że chcesz, aby byli przy Tobie w tym szczególnym dniu. Czy wręczać zatem zaproszenie dla rodziców na wesele? Oczywiście, że tak! Musisz im przecież jakoś powiedzieć, że wkrótce Twój narzeczony lub narzeczona zmienią status odpowiednio na męża i żonę. Możesz po prostu im o tym powiedzieć, jednak zdecydowanie się na wybór zaproszenia na ślub dla rodziców będzie znacznie lepszym wyborem i zrobi zdecydowanie większe wrażenie. W ten sposób okażesz im szacunek, wdzięczność i miłość w sposób, na jaki zasługują.


Zaproszenia na ślub dla rodziców w pudełku z grawerem na Zamówprezent.pl

Specjalizujemy się w produkcji personalizowanych prezentów okolicznościowych oraz zaproszeń ślubnych i zaproszeń dla świadków. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka opcji zaproszeń na ślub dla rodziców, tak aby dać Ci jak najlepszy wybór. Każde z zaproszeń znajduje się w eleganckim drewnianym pudełku pomalowanym na biało, bo ta kolorystyka najbardziej kojarzy się z weselem oraz zawarciem związku małżeńskiego. Takie zaproszenia dla rodziców na ślub będą pasować między innymi do pudełka na obrączki oraz pudełka na koperty utrzymanych w podobnej stylistyce.

Wewnątrz pudełek znajduje się wklejka wydrukowana na ozdobnym papierze, na którym znajduje się gotowy tekst zaproszenia na ślub dla rodziców. Wklejki ozdobione są motywami roślinnymi, kwiatami oraz złotymi elementami, natomiast na pokrywce pudełka na zaproszenie znajduje się grawer, który pięknie odznacza się na tle białego drewna. Na pudełkach wygrawerujemy inicjały lub imiona przyszłych Państwa Młodych oraz datę planowanej ceremonii.

 

Tekst zaproszenia na ślub dla rodziców

Wymyślenie odpowiednich słów bywa bardzo trudne. Dlatego postanowiliśmy znacznie ułatwić Ci zadanie i oferować Ci już gotową treść wydrukowaną na wklejce. Jedyne co musisz zrobić, to podać nam imiona osób, które wezmą ślub oraz datę ceremonii. Resztą zajmiemy się my. Treści poszczególnych zaproszeń znajdziesz w galerii produktów. Wystarczy, że klikniesz na wybrany model i powiększysz zdjęcie wklejki.

2021 © Zamowprezent.pl: Prezenty personalizowane na różne okazje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl