Personalizowane prezenty na każdą okazję

Zadzwoń
733 987 112

do kasy suma: 0,00 zł

Kubek dla świadkowej | Kubek dla druhny | Kubek na prezent

Kubek dla świadkowej

Prezent dla świadkowej na wesele to sposób na okazanie wdzięczności za pomoc i wsparcie w tym najważniejszym dniu w życiu, jakim bez wątpienia jest zawarcie związku małżeńskiego. Zanim jednak nastąpi sakramentalne TAK, trzeba zorganizować przyjęcie. Rola świadkowej rozpoczyna się na długo przed dniem ślubu i dlatego pierwsze co należy zrobić, to poprosić przyjaciółkę o świadkowanie.

Jeśli nie wiesz, jak zapytać o świadkowanie to wręcz przyjaciółce specjalny prezent z prośbą o świadkowanie, czyli na przykład kubek dla świadkowej. Na kubku wydrukujemy imię przyjaciółki oraz prośbę. Z takim argumentem na pewno nie otrzymasz odpowiedzi odmownej. 

Bycie drużbą to nie lada wyzwanie i dlatego warto dokładnie przemyśleć wybór świadków na wesele. Drużbą zazwyczaj jest osoba wyjątkowo bliską sercu, najczęściej jest to przyjaciółka lub siostra, która stoi u boku panny młodej już od samego rana. Świadkowa pomaga nie tylko przed weselem, ale pełni także bardzo ważną rolę w trakcie zawierania związku małżeńskiego w kościele lub w urzędzie oraz podczas samego wesele. Drużba zabawia gości, asystuje przy życzeniach i oczepinach oraz wspiera dobrym słowem. Bardzo często to właśnie świadkowa odpowiada za organizację wieczoru panieńskiego.

Dlaczego warto kupić kubek dla świadkowej?

Prezenty dla świadków wręcza się, aby upamiętnić cenne chwile i podziękować za nieocenione wsparcie w organizacji całego przyjęcia. Prezent wcale nie musi być jednak drogi – warto wybierać funkcjonalne gadżety lub personalizowane pamiątki. Nasze kubki dla świadkowej sprawdzą się idealnie w formie podziękowania – która świadkowa nie chciałaby otrzymać kubka z napisem przyjaciółka na całe życie lub najlepsza świadkowa? Jesteśmy pewni, że nasz kubek najlepsza świadkowa wywoła szeroki uśmiech na twarzy twojej przyjaciółki. Kawa wypita o poranku z personalizowanego kubka przywoła miłe wspomnienia i wprawi w dobry nastrój na resztę części dnia.

Jakie kubki dla świadkowej oferujemy?

Kupisz u nas kubek dla świadkowej o pojemności 330 ml – jest to najpopularniejsza objętość kubka, idealna na kawę lub herbatę. Wszystkie nasze kubki są białe i nie dzieje się tak bez powodu. Białe tło jest nie tylko bardzo uniwersalne i stanowi doskonałą bazę dla różnych projektów, ale także idealnie sprawdza się w technice sublimacji, jaką wykorzystujemy do wykonywania nadruków.

Każdy kubek świadkowa powstaje poprzez naklejenie papieru termotransferowego z wydrukowanym projektem na kubku, który następnie trafia do specjalnego pieca. Pod wpływem sił nacisku i wysokiej temperatury tusz zmienia stan skupienia – z frakcji stałej przechodzi od razu do postaci gazowej z pominięciem stanu ciekłego, dzięki czemu cząsteczki tuszu głęboko wnikają w głąb polimerowej powłoki, jaką pokryte są nasze kubki do sublimacji. Po kilku chwilach atrament z powrotem przybiera postać stałą i kubek świadkowej jest gotowy do użytku.

Kubek dla świadkowej na podziękowanie

Kubek dla świadkowej na podziękowanie można wręczyć w dowolnym momencie uroczystości weselnej. Może się to odbyć w bardzo dyskretnej formie, na przykład po zakończeniu przyjęcia. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby prezent został wręczony po zapowiedzi przez wodzireja i uświetniony wspólnym tańcem i piosenką z dedykacją. W ten sposób sprawisz świadkom miłą niespodziankę i okażesz im swoją wdzięczność za okazaną pomoc. Na pewno będzie to chwila pełna emocji i czas, który będziecie mieć tylko dla siebie. Warto także zadbać o wspólną fotografię lub krótką sesję fotograficzną.

2021 © Zamowprezent.pl: Prezenty personalizowane na różne okazje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl