Personalizowane prezenty na każdą okazję

Zadzwoń
733 987 112

do kasy suma: 0,00 zł

Prezent na chrzest dla chłopca | Prezent na chrzciny dla chłopca - Zamowprezent.pl

Wyjątkowe prezenty na chrzest dla chłopca

Chrzest święty to podniosła uroczystość i dlatego potrzeba wybrać prezent na chrzest dla chłopca, który będzie elegancki oraz posłuży jako pamiątka wydarzenia na wiele lat. Wybierając się na imprezę na pewno nie można zapomnieć o upominku. Jeżeli chcesz, aby Twój podarunek zrobił naprawdę duże wrażenie na rodzicach dziecka (bo powiedzmy sobie szczerze, dziecko przynajmniej na razie go nie doceni), to wybierz prezent na chrzciny dla chłopca, który będzie inny niż wszystkie, oryginalny – jednym słowem jedyny w swoim rodzaju. Właśnie takie są personalizowane upominki okolicznościowe, które znajdziesz w naszym sklepie z prezentami.

 

Co kupić na chrzest dla chłopca?

To pytane zadaje sobie naprawdę wiele ludzi. Dość popularnym wyborem w przypadku dziewczynek wydaje się być kupno biżuterii w postaci kolczyków lub łańcuszka. Ale jaki wybrać prezent dla chłopca na chrzest? To już nieco trudniejszy orzech do zgryzienia. Prym wciąż wiodą upominki eleganckie, chociaż zdarzają się też takie bardziej nowoczesne i zaskakujące. Świetnym pomysłem będzie wybranie czegoś na pamiątkę na chrzest dla chłopca, co będzie wykonane z drewna lub srebra. To bardzo gustowne materiały, które będą pięknie wyglądać w dziecięcym pokoju czy też w sypialni rodziców. Białe drewniane pudełka czy skarbonki to bez wątpienia idealny prezent na chrzest dla chłopca od chrzestnej. To właśnie od rodziców chrzestnych w pewnym sensie wymaga się bardziej okazałych upominków i gestów. Dlatego też prezenty personalizowane z grawerem lub nadrukiem będą w ich przypadku strzałem w dziesiątkę.

 

Prezent na chrzest od chrzestnych – co kupują chłopcu?

Upominki to nie jedyna rzecz, o którą muszą zadbać chrzestni. Ich zadaniem jest też przygotowanie dwóch ważnych akcesoriów, bez których sakrament się nie odbędzie. Są to szatka na chrzest oraz świeca. Takie pamiątki chrztu dla chłopca od chrzestnej i chrzestnego są ważnymi symbolami używanymi podczas ceremonii. Szatka symbolizuje czystość i niewinność nowonarodzonego dziecka. Moment założenia ją na chłopca podczas chrztu uznawany jest za przyjęcie dziecka do wspólnoty. Nasze szatki możesz kupić w kształcie kwadratu lub koszulki z niebieską lamówką, a na materiale umieszczamy imię chłopca oraz datę chrztu. Pozostaje jeszcze kwestia świecy, która jest symbolem wiary i nowego życia. Taką pamiątkę na chrzest dla chłopca warto zachować na kolejne lata i przechowywać ją w pudełku na świecę z grawerem. Dzięki temu będzie zabezpieczona przed złamaniem czy działaniem szkodliwych czynników na bardzo długi czas.

 

Prezenty na chrzest dla chłopca od dziadków

Rodzice chrzestni to nie jedyna para, która powinna zainwestować w upominek na chrzest dla chłopca. Są jeszcze przecież babcia i dziadek, którzy dla swojego wnuczka chcą jak najlepiej już od pierwszych dni. Dlatego szukają naprawdę wyjątkowego podarunku, który wręczą na przyjęciu zorganizowanym po ceremonii w kościele. Pomysły na chrzciny dla chłopca są różne, ale zdecydowanie się na prezent praktyczny, ale wciąż elegancki na pewno będzie dobrym wyborem. Takim przykładem może być skarbonka na chrzest dla chłopca, do której można wrzucać drobne pieniądze za każdym razem, kiedy przyjdzie się w odwiedziny. Dzięki temu przez kilka lat uzbiera się całkiem pokaźna suma, którą będzie można przeznaczyć na różne cele. Inny prezent na chrzciny dla chłopca, który pełni też rolę pamiątki, to srebrny obrazek w drewnianym pudełku, które w środku wyklejone jest ozdobnym papierem wraz ze zdjęciem dziecka oraz datę i miejsce chrztu.

Dzięki naszym upominkom sakrament chrztu będzie naprawdę niezapomnianym wydarzeniem!

 

2021 © Zamowprezent.pl: Prezenty personalizowane na różne okazje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl