Personalizowane prezenty na każdą okazję

Zadzwoń
733 987 112

do kasy suma: 0,00 zł

Metryczka dla dziecka | Metryczka urodzenia z grawerem

Metryczka urodzenia z grawerem to piękna pamiątka narodzin dziecka


Narodziny nie bez powodu określa się mianem cudu. Miłość dwóch osób doprowadziła do tego, że na świecie pojawił się nowy człowiek – mały chłopiec albo mała dziewczynka. Takie wydarzenie zdecydowanie warto uczcić oraz zrobić wszystko, aby było ono niezapomniane pod każdym względem.

W odwiedziny do nowego członka rodziny lepiej nie iść z pustymi rękami. Rodzicom przyda się teraz wiele rzeczy: pampersy, chusteczki nawilżane, kombinezoniki czy śliniaczki. Są to bardzo dobre i praktyczne prezenty na narodziny, które zawsze przydają się we wręcz hurtowych ilościach. Jednak warto dołączyć do nich coś jeszcze. Coś, co będzie pamiątką narodzin na wiele lat i może stanąć w pokoju dziecka albo sypialni rodziców. Co to takiego? Piękna personalizowana metryczka z grawerem!

 

Eleganckie drewniane metryczki na prezent


Każde dziecko po urodzeniu dostaje swoją kartę urodzenia w szpitalu oraz metrykę w Urzędzie Stanu Cywilnego. Są to formalne dokumenty poświadczające przyjście dziecka na świat. Oba są pewnego rodzaju pamiątka narodzin, służą jednak kwestiom prawnym bardziej niż przypominaniu rodzicom o tym wspaniałym dniu.

Drewniana metryczka z grawerem to coś znacznie więcej. Jest ona prezentem na narodziny, który jest jedyny w swoim rodzaju i zawiera wszystkie najważniejsze informacje, czyli imię dziecka, datę oraz godzinę narodzin oraz wagę i wzrost dziecka wygrawerowane na powierzchni. Drewniane metryczki to eleganckie pudełka, które pełnią wiele funkcji. Przydadzą się do upamiętnienia przyjścia na świat oraz do przechowywania w nich drobiazgów związanych z maluchem.

 

Drewniane metryczki na Zamówprezent.pl


W naszym sklepie oferujemy między innymi metryczki dla dziecka w formie pudełek wspomnień. Wykonane są one z drewna wysokiej jakości oraz ze sklejki, która dzieli wnętrze pudełka na sześć praktycznych przegródek. Oprócz najważniejszych informacji dotyczących momentu narodzin, w zależności od modelu na wieczku metryczki z drewna grawerujemy także ozdobne kwiatuszki, serduszka, misie oraz gwiazdki i samoloty. Są to wzory uniwersalne, dlatego nie będzie problemu z wyborem metryczki dla dziewczynki oraz metryczki dla chłopca.

Do każdej z przegródek wewnątrz metryczki dla dziecka dołączone są wycinanki w kształcie stópek ze sklejki, a na każdej wygrawerowane są napisy. Dzięki temu do przegródek można włożyć upominki na szczęście, na drobne wydatki, na pierwsze kroki, na pierwszy torcik, na pierwszy ząbek oraz na spokojny sen. W drewnianej metryczce dziecka w formie pudełka wspomnień rodzice będą mogli przechowywać przedmioty związane z ważnymi wydarzeniami i kamieniami milowymi z życia dziecka. Pudełko z grawerem będzie pięknie wyglądać w pokoju dziecięcym, a dzięki klasycznemu designowi i starannemu wykonaniu będzie pasować do każdego wystroju wnętrza.

W ofercie posiadamy także metryczki drewniane, które są typowymi pamiątkami przyjścia na świat i będą doskonałym prezentem na narodziny od chrzestnych, cioci, wujka lub dziadków. W środku eleganckich pudełek z metryczką znajduje się wklejka wydrukowana na papierze ozdobnym, na której wypisane są piękne życzenia dla noworodka.


Dzięki metryczkom z grawerem rodzice pochwalą się swoją pociechą


Informacje jak waga i wzrost dziecka zawsze są powodem do dumy. Świeżo upieczeni rodzice uwielbiają mówić o nich w gronie rodziny i znajomych. Dzięki metryczkom dla dziecka będą mogli pokazać pudełka odwiedzającym ich gościom, a te przedmioty na pewno zrobią na każdym bardzo duże wrażenie.

2021 © Zamowprezent.pl: Prezenty personalizowane na różne okazje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl