Personalizowane prezenty na każdą okazję

Zadzwoń
733 987 112

do kasy suma: 0,00 zł

Prezent dla wychowawcy | Podziękowania dla wychowawcy - Zamowprezent.pl

Pomysły na prezent dla wychowawcy na Zamówprezent.pl


Wychowawca kasy to zawsze najważniejszy nauczyciel dla uczniów na każdym etapie edukacji. Jest pośrednikiem między klasą a innymi nauczycielami i dyrektorem, pomaga rozwiązywać problemy, wystawia oceny z zachowania, wspiera uczniów w nauce, wyjeżdża z nimi na szkolne wycieczki, a nawet w pewnym sensie zastępuje rodziców kiedy dzieci znajdują się na terenie szkoły. Dobry wychowawca to prawdziwy skarb, dlatego zasługuje na wyjątkowy prezent dla wychowawcy na Dzień Nauczyciela, koniec roku szkolnego oraz inne okazje w ciągu 10 miesięcy, które spędza z uczniami w szkolnych salach.

Na Zamówprezent.pl znajdziesz także prezenty dla wychowawców klas na Dzień Kobiet, Boże Narodzenie, Dzień Mężczyzn, urodziny czy imieniny. Personalizowane upominki dla nauczycieli z ich imieniem dają ogromne możliwości dopasowania danego przedmiotu do okazji. Oferujemy zarówno gustowne i eleganckie upominki z wyższej półki cenowej jak i tanie prezenty dla wychowawcy, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć podarunki dopasowane do potrzeb oraz budżetu!

 

Prezenty dla wychowawcy na Dzień Nauczyciela


14 października to Święto Edukacji Narodowej, kiedy to zdecydowanie trzeba wręczyć prezent na Dzień Nauczyciela. W tym wyjątkowym dniu dziękuje się nauczycielom za trud włożony w edukację i wykształcenie uczniów oraz pomoc w nauce. Warto wybrać wtedy oryginalny prezent dla wychowawcy, który będzie inny niż te dla pozostałych nauczycieli. W końcu belfrów jest wielu, a wychowawca tylko jeden i zasługuje na naprawdę doskonały upominek za wysiłek i pracę z klasą. Oprócz kwiatów albo czekoladek można wybrać upominek dla wychowawcy w postaci skrzynki na wino z grawerem dla najlepszego wychowawcy, która będzie pięknym opakowaniem na butelkę pysznego wina. To świetny podarunek, który spodoba się zarówno wychowawcy, jak i wychowawczyni i będzie dla nich pamiątką, która pozwoli im powspominać swoich ulubionych uczniów, którzy przysporzyli pewnie wiele problemów, ale i równie dużo radości.

 

Co wybrać na prezent dla wychowawcy wuefisty?


Wuefiści to dość specyficzna grupa nauczycieli. Są nieco „luźniejsi”, częściej żartują z uczniami i mają do nich inne podejście. Dla wielu uczniów są niemalże kumplami, z którymi można pogadać praktycznie o wszystkim podczas zajęć wychowania fizycznego i uprawiania sportu. Dlatego prezent dla wychowawcy w przypadku wuefistów może być mniej poważny i nie tak uroczysty jak w przypadku innych belfrów. Dla nauczyciela wf można wybrać śmieszny prezent dla wychowawcy na wiele okazji i na pewno będzie to sprawdzony upominek, który rozweseli obdarowaną nim osobę.

Dobrym pomysłem na prezent dla wuefisty będą także praktyczne przedmioty, jak na przykład kubek termiczny z grawerem. Przyda się osobom aktywnym fizycznie podczas wyjazdów na narty, spacerów w zimie i podczas chłodnych dni oraz na co dzień w drodze do pracy.

 

Eleganckie prezenty dla wychowawcy na zakończenie roku szkolnego


Każde zakończenie roku szkolnego to ważne wydarzenie w życiu uczniów. To koniec pewnego etapu, ale przede wszystkim początek wakacji, czas swobody i odpoczynku. O ile nie trzeba każdorazowo kupować specjalnego upominku dla wychowawcy na prezent na zakończenie roku szkolnego, tak na koniec podstawówki albo liceum wypadałoby zainwestować w coś naprawdę wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju.

Dokonałbym prezentem dla wychowawcy klasy maturalnej będzie na przykład karafka na whisky dla niego oraz wazon z grawerem na kwiaty w skrzynce dla niej. Oba te przedmioty są pięknymi i eleganckimi upominkami dla wychowawcy na koniec szkoły, a dzięki wygrawerowanym napisom stają się także pamiątkami na wiele lat po zakończeniu nauki przez uczniów. Na pewno wychowawcy będą z nich często korzystać i postawią je na honorowym miejscu w swoich domach.

 

2021 © Zamowprezent.pl: Prezenty personalizowane na różne okazje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl