Personalizowane prezenty na każdą okację

Zadzwoń
733 987 112

do kasy suma: 0,00 zł

Kieliszki do wina z grawerem

Kieliszki do wina z grawerem to bardzo uniwersalny prezent

Są pewne sytuacje, w których lampka wina jest wręcz niezbędna. Takie okazje to nie tylko świętowanie ważnych uroczystości i wznoszenie toastów, ale też obiad w gronie rodziny lub wieczorny relaks. Właśnie dlatego kieliszki na wino z grawerem są świetnym pomysłem na prezent dla koneserów tego alkoholu! Martwisz się, że osoby, dla których szukasz podarunku mogą już mieć odpowiedni komplet kieliszków i Twój upominek do niczego im się nie przyda? Nie stanie się tak, ponieważ Twój podarunek będzie inny niż wszystkie, jeżeli wręczysz personalizowane kieliszki do wina.

Personalizowane kieliszki do wina – w naszym sklepie znajdziesz dużo opcji

Staramy się zadowolić każdego naszego klienta, dlatego zdecydowaliśmy się zaoferować Ci szeroki wybór kieliszków do wina personalizowanych w różnych kombinacjach.

Asortyment Zamówprezent.pl to między innymi:

  • Pojedyncze kieliszki na wino z grawerem
  • Kieliszek na wino w grawerowanej skrzynce z drewna
  • Komplet dwóch kieliszków z grawerem
  • Dwa kieliszki zapakowane w podwójną skrzynkę zasuwaną lub zamykaną oraz potrójną skrzynkę zamykaną

Grawerowane kieliszki na wino w skrzynce są gustownym prezentem na ważne okazje i polecamy je zwłaszcza na śluby oraz rocznice. Będą wspaniałą pamiątką każdego z tych wydarzeń i będą przywoływać piękne wspomnienia za każdym razem, kiedy znajda się w zasięgu wzroku.

Zdecyduj się na kieliszki do wina personalizowane

Każdy z nas lubi czuć się wyjątkowo w każdej sytuacji. Lubimy otaczać się nietuzinkowymi przedmiotami i cenimy prezenty, które powstały z myślą o nas. Dlatego właśnie grawerowane kieliszki do wina z imieniem spodobają się obdarowanym osobom i to właśnie po nie będą sięgać najczęściej. Czysty kieliszek bez napisów jest po prostu zwykłym przedmiotem, natomiast spersonalizowane kieliszki do wina, które zostały wyprodukowane na zamówienie i dopasowane do indywidualnych potrzeb to coś znacznie więcej. Taki prezent okolicznościowy sprawi ogromną radość i będzie traktowany z szacunkiem i używany z dumą.

Imieniu na kieliszku do wina z grawerem mogą towarzyszyć różne napisy, jak na przykład „Chwila relaksu”, „Do dna!”, „Weź nie pytaj, ciężki dzień, mały relaks”, „Wine not?” czy „Zawsze winna”.

Kieliszki na wino z grawerem to nieodłączny element każdego wesela

Welon, muszka, obrączki – oprócz nich ze ślubem kojarzą się jeszcze kieliszki weselne dla Pary Młodej, z których mogą wspólnie z gośćmi wznosić toasty za swoje zdrowie. Kieliszki do wina z imionami Pana Młodego i Pani Młodej z różnymi ozdobnymi elementami jak motywy roślinne, korona, melonik, diamenty, obrączki, melonik, but na obcasie czy gołąbki na pewno wyróżnią się na weselnym stole i będą pamiątką wesela dla nowożeńców. To także dobry prezent na ślub od gości weselnych, zwłaszcza, jeżeli kieliszki umieszczone będą w eleganckich skrzynkach z grawerem, na których znajdą się także życzenia pomyślności na nowej drodze życia oraz data ceremonii.

Kieliszki do wina z grawerem w skrzynce będą wspaniałym prezentem na rocznicę ślubu oraz podarunkiem wręczanym przez Parę Młodą w ramach podziękowań na ślubie dla rodziców i rodziców chrzestnych. Klasyczne kieliszki z długą rączką są bardzo gustowne i eleganckie, dlatego dobrze pasują do podniosłego charakteru wesela oraz momentu podziękowań za trud włożony w wychowanie, za miłość i za oddanie.

Kieliszki na wino jako prezent dla świadków

W przypadku świadków ważne są dwie kwestie: prośba o świadkowanie oraz podziękowanie za pomoc w organizacji wesela oraz wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. W obu przypadkach grawerowane kieliszki do wina sprawdzą się doskonale. Za pomocą skrzynki z kieliszkiem można powiedzieć wybranemu mężczyźnie i wybranej kobiecie „Bez Ciebie nie idę” oraz zadać jedno z najważniejszych w życiu pytań: „Czy zostaniesz moją świadkową” i „Czy zostaniesz moim świadkiem?”. A w trakcie ceremonii wręczyć kieliszek na wino w skrzynce z grawerem Świadek idealny, Świadkowa zdarzenia czy Świadek koronny.