Personalizowane prezenty na każdą okazję

Zadzwoń
733 987 112

do kasy suma: 0,00 zł

Koszulki na kawalerski | Prezent na wieczór kawalerski | Zamowprezent.pl

Gadżety i koszulki na wieczór kawalerski

Taka okazja jak wieczór kawalerski jest z pewnością wyjątkowa i zasługuje na odpowiednią oprawę. Lista zaproszonych gości oraz wybór lokalu, atrakcje, gry i rozrywki – wszystko musi być dopięte na ostatni guzik przez organizatora imprezy, którym zazwyczaj jest świadek przyszłego Pana Młodego. Jest jeszcze jedna rzecz, o której nie można zapomnieć, czyli prezent na wieczór kawalerski! Warto zrobić wszystko, aby ostatnie pożegnanie było jak najbardziej wyjątkowe i niezapomniane, a właściwy upominek na pewno się do tego przyczyni. Jedną z opcji może być oryginalny fartuch z nadrukiem na kawalerski! To nieoczywisty prezent dla przyszłego męża, który już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu u boku wybranki swojego serca.

 

Fartuch z nadrukiem – śmieszny prezent na kawalerski

Upominki na wieczór kawalerski mogą być naprawdę różne. Eleganckie, praktyczne, a nawet wzruszające. W tym wydarzeniu jest jednak coś, co często skłania zaproszonych mężczyzn do kupowania śmiesznych prezentów na kawalerski, które niosą ze sobą różne skojarzenia. W naszym sklepie z prezentami okolicznościowymi również oferujemy podarunek w tym stylu, czyli fartuch kuchenny ze śmiesznym nadrukiem. Nie tylko oryginalny wygląd nadaje mu humorystycznego wydźwięku. Może wskazywać, że po ślubie kawaler trafi od razu pod pantofel żony i będzie zmuszany do zajęcia się wszelakimi obowiązkami domowymi, w tym gotowaniem i zmywaniem naczyń. A nic tak nie przyda się podczas wykonywania prac domowych jak praktyczny fartuch z nadrukiem, który przypomni o czasach wolności i beztroski.


Fartuch z nadrukiem na wieczór kawalerski dla zaproszonych gości

Śmieszne akcesoria na kawalerski są przeznaczone nie tylko dla gwiazdy wieczoru, czyli przyszłego Pana Młodego. Zwyczajowo każdy uczestnik imprezy zakłada coś, co informuje innych, z jakiej okazji urządzona jest zabawa. Zazwyczaj są to koszulki z nadrukiem, jednak fartuch na kawalerski z powodzeniem może je zastąpić. Na pewno jest to wybór zdecydowanie bardziej oryginalny i niespotykany.

 

Oryginalny fartuch z nadrukiem na kawalerski

Fartuszek na prezent dla kawalera powinien być użyteczny i przyciągać wzrok. Nasza propozycja na pewno zwróci na siebie uwagę. Nikt nie przejdzie obojętnie obok neonowej stylistyki, żywych kolorów oraz grafik w postaci korony, kufli piwa i pewnego liścia, tego możesz być pewny. Dlatego jeżeli chcesz, żeby wszyscy dookoła wiedzieli jaki jest powód Waszego świętowania, to nie ma lepszego wyboru niż fartuch na wieczór kawalerski.

 

Sprawdź, jakie jeszcze upominki możesz wręczyć przyszłemu Panu Młodemu. Znajdziesz u nas między innymi prezenty na kawalerski na whisky czy piwo z personalizacją. To świetne podarunki, które będą także oryginalną pamiątką tego niezapomnianego wieczoru.

 

2021 © Zamowprezent.pl: Prezenty personalizowane na różne okazje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl