Personalizowane prezenty na każdą okazję

Zadzwoń
733 987 112

do kasy suma: 0,00 zł

Karafka z grawerem na rocznicę ślubu

Karafki z grawerem na na rocznicę ślubu

Każda rocznica ślubu jest wyjątkowa. Najbardziej wspomina się pewnie pierwszą z nich, bo rok bycia mężem i żoną jest szczególnym wydarzeniem dla tej dwójki zakochanych ludzi. Później z największą uwagą podchodzi się do rocznic okrągłych: piąta drewniana, dziesiąta aluminiowa, piętnasta kryształowa, dwudziesta porcelanowa i te najbardziej celebrowane, czyli srebrna, złota, żelazna czy dębowa.

Bez względu na to, jaki przymiotnik towarzyszy konkretnej rocznicy zawarcia związku małżeńskiego i ślubowania sobie miłości, wierności i uczciwości małżeńskiej, na pewno trzeba odpowiednio ją celebrować. Najlepiej poprzez wręczenie pięknego prezentu na rocznicę ślubu, którym jest między innymi szklana karafka z grawerem na rocznicę. Te wyjątkowe karafki grawerowane na alkohol świetnie sprawdzają się jako upominki okolicznościowe, jednak te w naszym sklepie są jeszcze bardziej niezwykłe. Dlaczego?

Grawerowane karafki na rocznicę sprawią ogromną radość

Doskonale wiemy, że najlepsze prezenty to te, które powstały z myślą o osobach, które mają je otrzymać. Decydując się na takie upominki pokazujesz, że zależy Ci na ich zadowoleniu oraz chcesz dla nich jak najlepiej.

Na każdym modelu karafki z grawerem, którą przygotowaliśmy dla Ciebie na Zamówprezent.pl, grawerujemy romantyczne napisy, wzruszające dedykacje, informację, ile lat para jest już razem, grafiki nawiązujące do ślubu i miłości, daty, a przede wszystkim imiona i żony i męża, którzy obchodzą rocznicę. Dzięki temu powstaje osobisty i indywidualny prezent, który wręczasz od serca z jak najlepszymi intencjami. Karafka z grawerem staje się tym samym nietuzinkową pamiątką tej uroczystości. Jest nie tylko praktycznym naczyniem na alkohol, ale też pełni funkcję oryginalnej dekoracji. Postawiona w widocznym miejscu w domu albo w mieszkaniu przyciąga wzrok nie tylko lokatorów, ale też odwiedzających ich gości.

Jakie napisy mogą znaleźć się na karafce?

To między innymi „I żyli długo i szczęśliwie” czy „Z okazji rocznicy ślubu, kolejnych lat spędzonych razem”. Towarzyszą im oryginalne grafiki, jak na przykład sylwetka Pary Młodej stojąca na ślubnym kobiercu albo ozdobne serce ułożone z dwóch odcisków palców. Oferujemy także duży wybór modeli karafek na prezent z okazji rocznicy. Możesz zdecydować się na wręczenie samej karafki o prostym lub łamanym kształcie, karafkę w skrzynce, albo naprawdę wyjątkowy prezent, czyli zestaw składający się z karafki oraz dwóch szklanek do whisky zapakowanych w dużą skrzynkę z grawerem ze specjalnymi przegródkami. Bez względu na to, która karafka z grawerem zostanie przez Ciebie wybierana, możesz liczyć na wdzięczność oraz zadowolenie obdarowanych osób. Podziękują Ci nie tylko za piękny upominek, ale także za pamięć w tym ważnym dla nich dniu.

Karafka z grawerem na rocznicę przyda się każdemu małżeństwu

W dniu rocznicy mąż i żona mają już pewnie zaplanowane jakieś wyjście na kolację czy do kina albo romantyczny spacer. Jednak po powrocie do domu mogą kontynuować magię tego dnia i zrelaksować się wieczorem ze szklaneczką whisky w dłoni, którą naleją sobie z karafki z grawerem, którą od Ciebie otrzymali. Dzięki temu wydarzenie będzie jeszcze bardziej niezapomniane i wyjątkowe!

Z karafki można korzystać nie tylko podczas rocznicy. Sprawdzi się też jako naczynie na alkohol podczas innych ważnych okazji oraz tak naprawdę każdego innego dnia. Nie jest przecież powiedziane, że sięganie po nią jest zarezerwowane tylko i wyłącznie podczas obchodzenia rocznicy ślubu. Świetnie podkreśli uroczysty charakter urodzin czy imienin lub luźną atmosferę spotkań ze znajomymi w domowym zaciszu.

Każda karafka z grawerem, którą znajdziesz w naszym sklepie z prezentami okolicznościowymi, posiada szczelne zamknięcie pokryte warstwą tworzywa, które idealnie przylega do szyjki karafki. Dzięki temu alkohol w naczyniu nie wietrzeje i cały czas smakuje tak samo wybornie. Nawet jeżeli obdarowane małżeństwo nie sięga często po wytrawne alkohole, to i tak będzie to bardzo trafiony prezent na rocznicę, możesz nam zaufać!

2021 © Zamowprezent.pl: Prezenty personalizowane na różne okazje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl