Personalizowane prezenty na każdą okazję

Zadzwoń
733 987 112

do kasy suma: 0,00 zł

Prezent dla promotora | Podziękowania dla promotora| Prezenty personalizowane

Pomysł na prezent dla promotora na Zamówprezent.pl


Powoli nadchodzi moment, w którym opuścisz uczelniane mury i pójdziesz dalej w świat. Czeka Cię jeszcze jedna bardzo ważna rzecz – obrona pracy dyplomowej. Niestety, bez tego nie dostaniesz upragnionego papierka i tytuł magistra, inżyniera albo doktora nie będzie Ci się należeć. Na szczęście jesteś doskonale przygotowany albo przygotowana, bo w pisaniu pracy pomógł Ci świetny profesor! Dlatego przygotowaliśmy ofertę prezentów dla promotora, które możesz wręczyć mu po udanej obronie pracy dyplomowej. To zawsze dobry sposób na podziękowanie promotorowi za naprowadzenie na właściwe tory, wskazanie odpowiednich źródeł i prac naukowych, z których warto skorzystać oraz czego lepiej unikać. Wybierz więc piękny, praktyczny albo elegancki prezent dla promotora z naszej oferty!

 

Co kupić promotorowi na obronę?


Nieważne, czy robisz studia licencjackie, magisterskie, inżynierskie czy doktoranckie, na zakończenie czeka Cię obrona pracy magisterskiej, która jest wręcz ukoronowaniem Twojej edukacji wyższej. Zanim zaczniesz dostawać zasłużone prezenty na ukończenie studiów, najpierw musisz zainwestować w prezent dla profesora, który opiekował się Tobą w czasie pisania pracy dyplomowej.

Wybór prezentu dla promotora zawsze sprawia wiele problemów. Pojawia się mnóstwo pytań, jak na przykład:

  • Czy w ogóle wypada kupić prezent?
  • Czy kwiaty wystarczą czy jednak powinno się kupić coś jeszcze?
  • Czy kupić prezent od siebie czy może dogadać się z osobami, które mają obronę w ten sam dzień?
  • Czy kupienie czegoś związanego z alkoholem nie będzie faux pas?


I tak naprawdę wiele, wiele innych. Jednak dopóki nie zdecydujesz się na wręczenie prezentu promotorowi, to nigdy nie dowiesz się, jaka odpowiedź jest prawidłowa. Na pewno dobrym pomysłem będzie postawienie na elegancki podarunek, który podkreśli uroczystość tej chwili. Śmieszny prezent dla promotora sprawdzi się tylko wtedy, jeżeli łączą Was naprawdę dobre stosunki, a profesor ma dobre poczucie humoru i zna się na żartach.

 

Prezent dla promotora pracy magisterskiej


Bukiet kwiatów albo butelka wina to zawsze dobry pomysł, ale warto pójść o krok dalej i podarować dodatkowo coś, co utrzyma się dłużej niż kilka dni i będzie piękną pamiątką obrony pracy dyplomowej. Dlatego jako prezent dla promotora pracy magisterskiej proponujemy na przykład wazon z grawerem na kwiaty w pięknej skrzynce albo skrzynkę na wino z grawerem.

Wazon będzie doskonałym dodatkiem do pięknego bukietu kwiatów wręczonemu pani promotor po obronie tak zwanej magisterki. Pani profesor będzie mogła od razu włożyć kwiaty do wazonu i nie martwić się, że zwiędną zanim wróci do domu. Dzięki temu kwiaty zostaną dekoracją biura, a wazon będzie o Tobie przypominać każdego dnia.

Studenci równie często co na kwiaty decydują się na wręczenie promotorowi butelki wina. Można to zrobić w naprawdę wyjątkowy sposób i wręczyć ją w skrzynce na wino z grawerem, która będzie pięknym opakowaniem i jednocześnie praktycznym prezentem dla promotora, który posłuży do przechowywania wina.

 

Eleganckie prezenty dla promotora doktoratu


Habilitacja i obrona pracy doktorskiej to już wyższa szkoła jazdy dla ambitnych oraz dla osób, które chcą związać swoje życie z edukacją. Doktorat to już nie byle co! Dlatego warto wybrać naprawdę wyjątkowy prezent dla promotora pracy doktorskiej, który doskonale wyrazi wdzięczność za pomoc w napisaniu pracy i cenne wskazówki otrzymanie w całym procesie. W końcu nadzór nad pracą potrafi być równie wymagający, co jej napisanie.

Gustownym podarunkiem będzie na przykład szklana karafka do whisky. Jeżeli wiesz, że Twój promotor jest koneserem wytrawnych trunków, to taki prezent na pewno mu się spodoba! Grawer na karafce będzie jego ozdobą, ale także sprawi, że karafka będzie praktyczną pamiątką obrony pracy doktorskiej. Podobnie będzie także w przypadku skórzanego portfela z wygrawerowanymi inicjałami. To elegancki prezent dla promotora, który będzie jedyny w swoim rodzaju.

 

2021 © Zamowprezent.pl: Prezenty personalizowane na różne okazje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl