Personalizowane prezenty na każdą okazję

Zadzwoń
733 987 112

do kasy suma: 0,00 zł

Prezenty dla nauczycieli na koniec roku | Prezent na zakończenie szkoły

Podaruj nauczycielowi prezent na zakończenie szkoły

Zbliża się ten wyczekiwany przez wszystkich uczniów moment – zakończenie roku szkolnego! Jeszcze tylko trzeba odebrać świadectwo i można na dwa piękne miesiące zapomnieć o lekcjach spędzonych w szkolnej ławce, zadaniu domowym i wstawaniu o świcie. Przez ten czas nie tęskni się nawet za ulubionymi nauczycielami i po prostu poświecą się całą uwagę na odpoczynek i dobrą zabawę.

Jednak w przeciwieństwie do uczniów, dla nauczycieli wakacje to także czas ciężkiej pracy. Oni nie mogą spędzać dni na beztroskim lenistwie albo realizowaniu swoich pasji. Muszą przygotować plany lekcji oraz materiały dydaktyczne, tak aby były gotowe na wrzesień. Dlatego zdecydowanie warto podarować nauczycielom prezent na zakończenie roku szkolnego, dzięki któremu wyrazisz swoją wdzięczność za ich trud włożony w Twoją dotychczasową edukację.

 

Spraw, aby nauczyciele zapamiętali Twoją klasę dzięki oryginalnemu prezentowi na zakończenie szkoły

Każdy nauczyciel każdego dnia ma do czynienia z dziesiątkami, a nawet i setkami uczniów, którzy przychodzą i odchodzą niby fale w morzu. Warto wyróżnić się na tle innych klas i wybrać wyjątkowy personalizowany prezent na zakończenie roku dla nauczyciela. Dzięki takiemu upominkowi klasa zapadnie w pamięć na długie lata, a nauczyciel będzie ją doskonale kojarzył i miał z nią mnóstwo wspomnień.

 

Prezent na zakończenie roku szkolnego dla wychowawcy

Wychowawca to dla uczniów prawdopodobnie najważniejsza osoba pośród całego grona nauczycielskiego. Reprezentuje klasę przed dyrektorem i innymi nauczycielami, załatwia wiele spraw oraz zawsze pomoże swoim wychowankom. Prezent dla wychowawcy to na pewno coś, o czym nie można zapomnieć, zwłaszcza z okazji zakończenia liceum. O ile w przypadku pozostałych nauczycieli można zdecydować się na tanie prezenty na zakończenie roku, tak dla wychowawcy warto wybrać coś droższego i eleganckiego, co może stanąć na honorowym miejscu w  domu lub mieszkaniu, przypominać o uczniach i przynosić uśmiech na twarz nawet w pochmurne dni. Takim wyjątkowym upominkiem może być na przykład butelka wina wręczona w skrzynce na wino z grawerem Najlepszy Wychowawca, która jest pięknym sposobem na podziękowanie za opiekę i wysiłek włożony w to, aby lata szkolne były wspaniałe i niezapomniane.

 

Wyjątkowemu nauczycielowi należy się wyjątkowy prezent na koniec roku

Upominek powinno się wręczyć każdemu nauczycielowi, tak aby nikt nie poczuł się poszkodowany. W tym celu sprawdzą się drobne upominki dla nauczycieli, jak na przykład praktyczne długopisy czy kubki z nadrukiem. Oba te przedmioty na pewno przydadzą im się w codziennej pracy. Jednak są też tacy nauczyciele, którzy specjalnie wyróżnili się na tle swoich kolegów i zainspirowali uczniów do nauki albo do dalszego rozwoju i pracy nad sobą. To właśnie takich nauczycieli wspomina się najlepiej i chce się im wręczyć specjalny podarunek w ramach podziękowań. Zamiast wręczać standardowy bukiet róż czy tulipanów, możesz wybrać dla nich na przykład eleganckie drewniane nosidło na kwiaty z grawerem, które będzie wspaniałym prezentem dla nauczycielki. Natomiast gustowny prezent dla nauczyciela to na przykład karafka na whisky z grawerem, która przyda się podczas wieczornego relaksu.

 

Prezenty na zakończenie roku szkolnego można wręczać także dzieciom

Nauczyciele nie są jedynymi osobami, które dostają upominki na koniec szkoły. Coraz częściej podarunki wręcza się także dzieciom. To popularna praktyka zwłaszcza w przypadku zakończenia przedszkola. Dla wielu maluchów pójście do przedszkola to bardzo ważne wydarzenie w życiu, a jego zakończenie to tak naprawdę dopiero początek przygody z edukacją. Warto zadbać o prezenty dla przedszkolaków, dzięki którym zapamiętają ten okres i będą często wracać do niego myślami. Mogą to być nawet drobne upominki jednak najlepiej żeby były one praktyczne i przydatne w domu albo w kolejnej klasie. Ciekawym pomysłem na prezent na zakończenie roku w przedszkolu będą urocze poduszki z imionami, które sprawdzą się zarówno jako prezent dla dziewczynki jak i prezent dla chłopca. Przydadzą się podczas nauki i odpoczynku oraz będą wspaniałą dekoracją.  

2021 © Zamowprezent.pl: Prezenty personalizowane na różne okazje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl