Personalizowane prezenty na każdą okazję

Zadzwoń
733 987 112

do kasy suma: 0,00 zł

Prezenty na zakończenie studiów | Prezenty na obronę - Zamowprezent.pl

Pomysły na prezenty na zakończenie studiów i obronę pracy

Zbliża się ten ważny dzień w życiu bliskiej Ci osoby – czeka ją obrona pracy licencjackiej, magisterskiej albo inżynierskiej. To nie byle co i warto odpowiednio uczcić to wydarzenie. W końcu nie co dzień zostaje się magistrem albo inżynierem, a ten tytuł to przepustka do kariery i dorosłego życia. Dlatego warto wybrać piękny prezent na ukończenie studiów, który stanie się także pamiątką uzyskania tytułu naukowego, która będzie inna niż wszystkie. Personalizowane prezenty okolicznościowe to zawsze doskonały pomysł na wyrażenie wdzięczności, podziękowanie komuś albo pogratulowanie ważnego osiągnięcia. Dzięki napisom albo grawerom na danym przedmiocie stają się one indywidualne i jedyne w swoim rodzaju.

Warto zadbać o to, aby świętowanie otrzymania dyplomu nie zakończyło się jedynie na odebraniu odpowiednich dokumentów z dziekanatu. Oprócz urządzenia przyjęcia dla świeżo upieczonego absolwenta postaw także na wręczenie mu albo jej pięknego upominku dla absolwenta studiów, który przypadnie do gustu każdej obdarowanej osobie.

 

Co kupić na prezent dla absolwentów studiów?

Dla wielu osób to trudne pytanie. Prezent na ukończenie studiów powinien być z jednej strony związany z wydarzeniem, a z drugiej dopasowany do charakteru osoby, która go otrzyma. A co jeżeli już naprawdę nie mamy pomysłu na prezent na obronę pracy dyplomowej? Warto wybrać coś, co zawsze się sprawdza, czyli alkohol! Wino będzie dobrym wyborem zarówno jeżeli chodzi o prezent na zakończenie studiów dla chłopaka oraz upominek dla dziewczyny na ukończenie studiów. Wystarczy wybrać butelkę dobrego wina i wręczyć je w pięknej skrzynce na wino z grawerem, która staje się nie tylko oryginalnym opakowaniem podarunku, ale także wspaniałą pamiątką zdobycia tytułu naukowego!
Dzięki grawerowi na drewnianej skrzynce na wino pogratulujesz najlepszym magistrom, doktorom i inżynierom oraz życzysz im wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów oraz udanego startu w dorosłe życie.

Inne prezenty dla absolwentów studiów związane z alkoholem to na przykład karafki na whisky, które mogą zostać wręczone na obronę pracy doktorskiej, kieliszki na wino, nosidła na piwo czy kufel na piwo. Dzięki personalizacji można bardzo łatwo dopasować je do okazji oraz do osoby, która je otrzyma.

 

Pomóż absolwentowi w zachowaniu pięknych wspomnień dzięki odpowiedniemu prezentowi na ukończenie studiów

Edukacja wyższa to nie tylko czas ogromnego wysiłku włożonego w naukę i spędzania mnóstwa godzin nad książkami i na robieniu notatek. To także okres doskonałej zabawy oraz poznawania ludzi, którzy zostają przyjaciółmi na całe życie. Dlatego wspaniałym prezentem na obronę pracy dyplomowej może być na przykład album na zdjęcia, w którym absolwent studiów umieści ulubione fotografie, które będą pamiątką studiów na całe życie. Album przyda się wiele lat później na przykład podczas opowiadania swoim dzieciom albo wnukom o szalonych czasach studenckich i pokazywaniu, jak to kiedyś było.

 

Praktyczne prezenty na ukończenie studiów dla każdego absolwenta

Upominki dla magistra albo doktora powinny być wyjątkowe, ale wcale nie znaczy to, że nie mogą być do tego praktyczne. Proponujemy na przykład kubki termiczne z grawerem, które przydadzą się w drodze do nowej pracy. Dzięki różnym napisom na termokubku z łatwością wybierzesz model dopasowany do okazji oraz do danego absolwenta.

Innym praktycznym prezentem na zakończenie studiów dla dziewczyn będzie na przykład nosidło na kwiaty. Zamiast wręczać bukiet kwiatów, które wkrótce uschną, możesz zdecydować się na podarowanie absolwentce doniczek z kwiatami w pięknym nosidle, które pani magister albo pani doktor postawi w domu albo w mieszkaniu.

Natomiast jako prezent na ukończenie studiów dla chłopaka sprawdzi się na pewno elegancki skórzany portfel z inicjałami, który przyda się na pierwszą wypłatę. Wytrzymały portfel będzie służył absolwentowi przez naprawdę długi czas.

2021 © Zamowprezent.pl: Prezenty personalizowane na różne okazje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl