Personalizowane prezenty na każdą okazję

Zadzwoń
733 987 112

do kasy suma: 0,00 zł

Zaproszenia na ślub z grawerem | Zaproszenia dla rodziców i świadków w pudełku

Eleganckie zaproszenia na ślub z grawerem

Specjalne okazje wymagają specjalnych zaproszeń. Jedną z takich wyjątkowych okazji jest ślub dwójki zakochanych ludzi. Narzeczeni chcą, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dlatego wybierają piękne dodatki i akcesoria ślubne, jak pudełko na obrączki, dekoracje na stół, winietki czy pudełko na koperty. Dużo uwagi poświęca się także zaproszeniom na ślub. Trzeba zadbać o ich wygląd oraz o znajdujący się w nich tekst, tak aby jak najlepiej pasowały do całości ceremonii. Zaproszenia ślubne często nawiązują do dekoracji, jakie zostaną użyte podczas ceremonii w kościele oraz przyjęcia weselnego, dzięki temu wiedzą mniej więcej, na jaką imprezę się udają.

Są jednak osoby, które warto poprosić o ich obecność na ślubie w naprawdę wyjątkowy sposób. Do grona takich osób zalicza się z pewnością rodziców Pana Młodego i Pani Młodej oraz przyszłych świadków. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy ofertę zaproszeń na ślub w drewnianym pudełku, które są czymś znacznie więcej niż zwykłym zaproszeniem. To także wyraz uznania dla rodziców i świadków, który stanie się dla nich piękną i długotrwałą pamiątką ślubu.

 

Wyjątkowe zaproszenia dla rodziców na ślub w drewnianym pudełku

Co jak co, ale rodziców na ślubie zabraknąć po prostu nie może. To oni wychowali syna lub córkę na ludzi, którymi są dzisiaj. Wesele dziecka to dla nich ważny i bardzo wzruszający moment, w którym oddają je pod opiekę ukochanej osoby. Poproszenie ich o obecność na ślubie za pomocą zaproszeń z grawerem sprawi im ogromną radość i pewnie wyciśnie z oczu niejedną łzę.

Tekst zaproszenia na ślub dla rodziców jest już wydrukowany i przygotowany przez nas, dlatego nie musisz obawiać się, że popełnisz jakąś gafę językową.


Jakie wybrać zaproszenia dla świadków na ślub?

W przypadku prośby o świadkowanie wybór jest naprawdę ogromny. Pytania „Czy zostaniesz moim świadkiem” oraz „Czy zostaniesz moją świadkową” można zadać za pomocą kubka z nadrukiem, zdrapek, skrzynek na wino, nosideł na piwo i kwiaty, piersiówek czy nawet stolików śniadaniowych. Nic nie równa się jednak eleganckim zaproszeniom dla świadków w pudełku z grawerem, które skutecznie łączą w sobie dwa najpopularniejsze obecnie motywy weselne, czyli rustykalny i glamour.

Świadek i świadkowa to wyjątkowe osoby, którym się ufa i powierza się im bardzo ważne zadanie: pomoc w przygotowaniach do wesela oraz stanie obok Pary Młodej podczas ceremonii w kościele. Na świadków nie wybiera się byle kogo, a więc zaproszenie ich na ślub i prośba o pełnienie tej ważnej funkcji także nie może być byle jaka. W końcu świadkowanie to odpowiedzialna rola i wybierasz do niej specjalnych ludzi.


Rustykalne zaproszenia na ślub z grawerem na Zamówprezent.pl

W naszym sklepie z personalizowanymi prezentami okolicznościowymi znajdziesz naprawdę piękne zaproszenia dla rodziców i świadków. Składają się z tekstu wydrukowanego na grubym papierze ozdobnym, który jest wklejany w obu częściach zaproszenia na ślub w drewnianym pudełku. Biały kolor drewna idealnie wpisuje się w stylistykę ślubną, a grawerowane napisy i grafiki pięknie odznaczają się na jego tle.

Jedyne, co musisz zrobić, to wybrać model zaproszenia na ślub z drewna, który najbardziej Ci się podoba oraz podać nam dane niezbędne do jego personalizacji, czyli imiona przyszłych małżonków oraz planowaną datę ślubu. My zajmiemy się resztą. Stworzymy dla Ciebie eleganckie zaproszenie na ślub dla rodziców i świadków, które zrobi na nich ogromne wrażenie i sprawi im radość!

2021 © Zamowprezent.pl: Prezenty personalizowane na różne okazje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl