Personalizowane prezenty na każdą okazję

Zadzwoń
733 987 112

do kasy suma: 0,00 zł

Prezent na Komunię | Pamiątki komunijne | Personalizowane prezenty

Pomysły na prezent na Komunię i pamiątki komunijne

Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważne wydarzenie w życiu dziecka. Poprzedzają go bardzo długie przygotowania tak, aby jak najlepiej przyjąć ten sakrament. Po ceremonii w kościele urządza się wystawne i eleganckie przyjęcie, które oczywiście wiąże się z wręczaniem upominków komunijnych. Dlatego zdecydowanie warto zadbać o to, aby prezenty na Komunię były wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Z roku na rok prezenty wręczane dziecku na Komunię są coraz droższe i coraz bardziej zaawansowane. Kiedyś wręczano zegarki i biżuterię, obecnie królują quady, elektroniczne hulajnogi, laptopy czy konsole gier. Jednak to wciąż te eleganckie, personalizowane prezenty na Komunię będą pięknymi pamiątkami wydarzenia przez wiele lat, natomiast elektronika czy zabawki mogą dziecku bardzo szybko się znudzić.

Na Zamówprezent.pl oferujemy gustowne prezenty z personalizacją na Pierwszą Komunię, które sprawdzą się zarówno w przypadku chłopców jak i dziewczynek. Mogą stanowić samodzielny upominek na Komunię albo dodatek do większego prezentu.

Piękne pamiątki komunijne

Dziecko przystępujące do Komunii dostaje tradycyjnie różaniec, książeczkę do modlitwy oraz obrazek, które upamiętniają ten sakrament. Warto zadbać jednak o to, aby pamiątki komunijne wyróżniały się na tle innych i były indywidualne tak, aby na pewno wywarły wrażanie na obdarowanym chłopcu i dziewczynce oraz ich rodziców.

„Co kupić na Komunię” to pytanie, które potrafi sprawić bardzo wiele problemów. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie zainwestowanie w prezent, który będzie jednocześnie pamiątką Komunii i który będzie można powiesić na ścianie albo postawić w widocznym miejscu. Takim upominkiem będzie na przykład elegancki album na zdjęcia z grawerem w skórzanej okładce. Podczas ceremonii w kościele oraz przyjęcia robi się bardzo dużo zdjęć, dzięki którym wspomnienia można zachować przez bardzo długi czas, a czasami nawet na całe życie. Dzięki pięknemu albumowi zdjęcia będzie można przechowywać w jednym, przeznaczonym do tego miejscu. Na albumach można umieścić imię dziecka i datę sakramentu, dzięki czemu są to doskonałe prezenty na Komunię dla dziewczynki jak i prezenty na Komunię dla chłopca.

Równie efektowną pamiątką Pierwszej Komunii Świętej jest drewniane grawerowane pudełko na Komunię z wklejką, które może być także wyjątkowym opakowaniem dla niewielkiego prezentu, jak zegarek czy biżuteria.

Upominki dla dziewczynki i chłopca od chrzestnych

Najtrudniejsze zadanie w przypadku kupienia prezentów na Komunię mają rodzice chrzestni. To od nich wymaga się zawsze podarowywania największych kwot na chrzest czy osiemnaste urodziny, a do tego jeszcze muszą pamiętać o odpowiednim upominku.

Takim prezentem na Komunię od chrzestnych mogą być piękne srebrne obrazki z drewnianymi podkładkami. Srebrne obrazki na Komunię wykonane są z materiałów bardzo wysokiej jakości, a do tego są bardzo łatwe w utrzymaniu. Znajdują się dna nich wizerunki modlących się dziewczynki oraz chłopca, a więc bez problemu będzie można dopasować obrazek do płci dziecka.

Podziękowania dla gości komunijnych

Upominki komunijne dostają nie tylko dzieci przystępujące do tego sakramentu. Coraz częściej rodzice dziecka decydują się na wręczenie drobnych upominków osobom zaproszonym na uroczystość. Taki podarunek wcale nie musi być drogi. Ważne, aby wyrażał wdzięczność za przybycie na przyjęcie. W ramach podziękowania dla gości komunijnych można wręczyć im na przykład długopisy z grawerem, grawerowane wycinanki albo breloczki do kluczy.

Na pewno warto zadbać o odpowiednie podziękowania dla chrzestnych, których rola w wychowaniu dziecka i dbaniu o jego dobro jest bardzo istotna. Takim prezentem dla chrzestnych z okazji Pierwszej Komunii może być butelka wina wręczona w eleganckiej skrzynce na wino z grawerem. Drewniane personalizowane opakowanie na butelkę wina będzie praktyczną pamiątką Komunii dla matki chrzestnej i ojca chrzestnego.

2021 © Zamowprezent.pl: Prezenty personalizowane na różne okazje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl