Personalizowane prezenty na każdą okazję

Zadzwoń
733 987 112

do kasy suma: 0,00 zł

Zaproszenia dla rodziców na ślub z grawerem | Drewniane zaproszenia na ślub w pudełku

Drewniane zaproszenia na ślub dla rodziców


Ślub jest wyjątkowym wydarzeniem nie tylko w życiu dwójki zakochanych w sobie ludzi, którzy postanowili spędzić ze sobą resztę życia. To także ważny dzień dla rodziców Pary Młodej, który dla nich jest powodem do wzruszeń i z jednej strony lekkiego smutku, a z drugiej ogromnej radości. Smutku, bo z rodzinnego gniazda wyfruwa właśnie ich córka albo syn oraz radości, bo od teraz opiekować się będzie nimi osoba, która ich kocha oraz szanuje.


Obecność rodziców na ślubie jest obowiązkowa. Warto poprosić o ich obecność na weselu w naprawdę wyjątkowy sposób i wybrać personalizowane zaproszenie na ślub dla rodziców, które będą także pamiątką tego wydarzenia. Dlatego jeżeli zaczynasz planować każdy szczegół ceremonii nie zapomnij o tym, aby rodzicom wręczyć naprawdę wyjątkowe i piękne zaproszenia ślubne.


Jakie zaproszenia dla rodziców na ślub wybrać?


Wybór jest naprawdę ogromny, zarówno jeżeli chodzi o zaproszenia dla gości, jak i zaproszenia dla rodziców. Jedno jest pewne: nie mogą być one takie same. O ile w przypadku gości możesz pozwolić sobie na standardowe papierowe kartki z wypisanymi szczegółami ceremonii, to jeżeli chodzi o Twoich rodziców poinformowanie ich o Waszych intencjach stanięcia na ślubnym kobiercu i prośba o towarzyszenie Wam w tym szczególnym dniu powinno się wyróżniać. W końcu to oni włożyli trud w wychowanie, zapewnili opiekę, edukację i dach nad głową. W znacznym stopniu wpłynęli na charakter syna albo córki, których pokochała inna osoba. Dlatego warto wybrać elegancie drewniane zaproszenia na ślub dla rodziców, które będą pasować do każdej ceremonii oraz wywrą ogromne wrażenie na mamie i tacie.


Oprócz samego wyglądu zaproszeń kolejną kwestią, jaką trzeba rozważyć, to jak wypisać zaproszenia ślubne dla rodziców. Jakich słów użyć, aby zaprosić te wspaniałe osoby na wesele i jednocześnie podziękować im za dotychczasowy trud włożony w wychowanie oraz przygotowanie do tego wydarzenia? W przypadku naszego zaproszenia dla rodziców tekst jest już gotowy i wydrukowany na specjalnym papierze.


Drewniane zaproszenie na ślub dla rodziców na Zamówprezent.pl


W naszym sklepie wierzymy, że nawet najdrobniejsze szczegóły potrafią zrobić ogromną różnicę i stworzyć wspaniałą atmosferę oraz wyjątkową otoczkę dla wielu ceremonii. Dlatego zamiast oferować standardowe zaproszenia ślubne z papieru, zaprojektowaliśmy piękne zaproszenia dla rodziców na ślub w drewnianych pudełkach z grawerem. Na wieczkach drewnianych zaproszeń na ślub grawerujemy imiona lub inicjały Pana Młodego i Pani Młodej, ozdobne motywy w postaci serc, kwiatów lub delikatnych roślin oraz datę ślubu. Każde z zaproszeń posiada wklejkę wydrukowaną na grubym, ozdobnym papierze, na której znajdują się szczegóły ceremonii. Grawer znajdujący się na wieczku drewnianych zaproszeń dla rodziców jest bardzo trwały, wyrazisty i pięknie odznacza się na tle pomalowanego na biało drewna.


Zaproszenia dla rodziców na ślub z grawerem są jedyne w swoim rodzaju i produkowane pod indywidualne zamówienie. Dzięki temu ceremonia staje się jeszcze bardziej niezapomniana, a każdy jej szczegół dopracowany jest do perfekcji.

 

Oprócz zaproszeń ślubnych dla rodziców w pudełku nie zapomnij także o innych dodatkach i akcesoriach


Wiemy, że zorganizowanie ślubu jest zadaniem trudnym, czasochłonnym i wymagającym. Dlatego chcemy Ci ułatwić to na każdym kroku. W naszej ofercie znajdziesz także inne przedmioty, które przydadzą się podczas ceremonii i sprawią, że zapadnie ona w pamięć na naprawdę długi czas, jak na przykład:


Dzięki nim Twój ślub będzie niezapomnianym wydarzeniem dla Ciebie, jak i dla Twoich rodziców, świadków, rodziców chrzestnych oraz gości weselnych. Każdy z nich będzie mógł powiedzieć „Ach, co to był za ślub!”

2021 © Zamowprezent.pl: Prezenty personalizowane na różne okazje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl