Personalizowane prezenty na każdą okację

Zadzwoń
733 987 112

do kasy suma: 0,00 zł
Kontakt i dane firmy
Adres biura/realizacji zamówień:
 
Agencja Reklamowa Media Design
38-400 Krosno ul. Tysiąclecia 14A
e-mail: sklep@zamowprezent.pl
 
 
Anna Duplaga
specjalista ds. obsługi klienta
tel. 733 987 112
e-mail: anna@agencja-krosno.pl
 

Dorota Duplaga
specjalista ds. obsługi klienta
e-mail: dorota@agencja-krosno.pl

Justyna Juszczyk
specjalista ds. obsługi klienta
e-mail: justyna@agencja-krosno.pl


Aneta Adamska
copywriter
e-mail: aneta@agencja-krosno.pl


Regina Białowąs
specjalista ds. obsługi klienta
e-mail: regina@agencja-krosno.pl

  

Dane rejestracyjne firmy:
Agencja Reklamowa Media Design Paweł Kasza
38-400 Krosno ul. Naftowa 12/2

NIP: 684-243-21-40
REGON: 180941007
 
Nr konta bankowego:

Alior Bank
18 2490 0005 0000 4530 9444 2741

2021 © Zamowprezent.pl: Prezenty personalizowane na różne okazje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl