Personalizowane prezenty na każdą okazję

Zadzwoń
733 987 112

do kasy suma: 0,00 zł

Prezent na Chrzest | Pamiątka Chrztu Świętego | Prezenty na Chrzciny

Prezenty na Chrzciny i pamiątki Chrztu Świętego

Chrzest święty to bardzo ważny dzień w życiu zarówno małego dziecka jak i jego rodziców. Maleństwo dołącza do pewnej wspólnoty i staje się jej częścią. To pierwszy sakrament, jaki dziecko przyjmie w swoim życiu. Z okazji chrztu urządza się uroczyste przyjęcia oraz zaprasza gości, aby razem z rodzicami świętowali to ważne wydarzenie.

Chrzciny wiążą się także z upominkami dla dziecka, które chociaż na razie jest za małe żeby je docenić, na pewno zrobi to w przyszłości. Dlatego prezenty na chrzest powinny być odpowiednio dobrane i przemyślane, tak aby jak najlepiej służyć dziecku i jego rodzicom.

Eleganckie personalizowane prezenty na chrzest

Najlepiej, aby prezent dla dziecka na chrzciny spełniał kilka funkcji: był praktyczny tak, aby przydał się podczas ceremonii albo na co dzień, był ładny i mógł zostać użyty jako dekoracja dziecięcego pokoju, był trwały i służył jako pamiątka chrztu świętego na długie lata oraz był jedyny w swoim rodzaju. Wydawać by się mogło, że to długa lista wymagań do spełnienia, jednak nic bardziej mylnego! Wszystkie te funkcje spełnią oferowane przez nas piękne personalizowane prezenty na chrzest.

To praktyczne przedmioty, urocze dekoracje oraz wyjątkowe pamiątki, na których wygrawerujmy imię dziecka, dzięki czemu prezent będzie niepowtarzalny. Decydując się na taki prezent na chrzciny na pewno zrobisz ogromne wrażenie na rodzicach dziecka i zyskasz ich sympatię.

Upominek od chrzestnych, dziadków i gości

Kupienie prezentu na chrzciny dla dziewczynki lub prezentu na chrzciny dla chłopca jest nie lada wyzwaniem zwłaszcza dla rodziców chrzestnych. To właśnie im przypadnie w udziale wsparcie rodziców dziecka w wychowaniu i będą pełnić bardzo ważną rolę w życiu maleństwa aż do osiągnięcia pełnoletniości. Jednak zanim znajdą prezent na osiemnastkę dla chrześniaka albo chrześniaczki, a potem prezent na ślub, muszą znaleźć najpierw odpowiedni upominek na chrzest. Może być nim na przykład piękne pudełko na świecę, które ochroni ten ważny symbol. Dzięki wygrawerowanemu na białej skrzyneczce imieniu dziecka oraz daty ceremonii będzie to także wspaniała pamiątka.

Podobnie jest w przypadku babci i dziadka, dla których chrzciny są jedną z pierwszych okazji do rozpieszczania wnuka albo wnuczki. Drewniana skarbonka da im pretekst do wrzucania do niej pieniędzy za każdym razem, kiedy przyjdą w odwiedziny. Dzięki temu za jakiś czas uzbiera się pokaźna suma, którą dziecko będzie mogło wykorzystać w dowolny sposób.

A może rodzice chrzestni lub dziadkowie powinni się zdecydować na prezent który będzie dojrzewać razem z dzieckiem? Takim upominkiem będzie butelka wina wręczona w pięknej drewnianej skrzynce na wino z wygrawerowaną na niej dedykacją. W dniu osiemnastych urodzin pełnoletni już chłopiec albo dziewczynka będzie mógł zaprosić osobę, która wręczyła prezent i wspólnie napić się wina i powspominać.

Piękne pamiątki Chrztu Świętego

Oprócz prezentu warto wręczyć też dziecku oraz jego rodzicom pamiątki tego ważnego sakramentu, które będą przypominać o wydarzeniu przez wiele lat, a spoglądanie na nie przywoła wiele wspomnień. Bardzo eleganckimi pamiątkami chrztu są oferowane przez nas srebrne obrazki na chrzest, które można powiesić na ścianie albo postawić na stoliku albo na półce dzięki praktycznej podpórce z ciemnego lakierowanego drewna. Obrazki wyprodukowane są z trwałego i innowacyjnego materiału oraz powleczone warstwą srebra o wysokiej próbie. Do ich czyszczenia wystarczy po prostu woda albo miękka szmatka. Na obrazkach widnieją aniołki czuwające nad śpiącym dzieckiem. Będą to wspaniałe prezenty na chrzest od rodziców chrzestnych.

Sprawdź naszą ofertę pamiątek i prezentów na chrzciny i wybierz naprawdę wyjątkowy podarunek.

2021 © Zamowprezent.pl: Prezenty personalizowane na różne okazje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl