Personalizowane prezenty na każdą okację

Zadzwoń
733 987 112

do kasy suma: 0,00 zł

Co kupić nauczycielowi na koniec roku szkolnego?

0
Co kupić nauczycielowi na koniec roku szkolnego?

 

Podziękowanie dla nauczycieli na koniec roku

Ostatnie dni czerwca to zawsze czas radości dla każdego ucznia. W końcu zakończenie roku szkolnego oznacza, że wreszcie zaczynają się upragnione wakacje i czas odpoczynku od szkolnych obowiązków, wstawania o świcie i odrabiania lekcji. Jednak zanim te radosne dwa miesiące nadejdą, trzeba jeszcze pomyśleć o prezencie dla nauczycieli na koniec szkoły, którymi podziękuje się za czas spędzony z uczniami w sali lekcyjnej lub podczas zajęć online. W tym roku szkolnym ani uczniowie ani nauczyciele nie mieli łatwego życia, dlatego też stosowny upominek przyniesie choć trochę radości.

 

Jaki prezent dla nauczyciela wybrać?

Odpowiedzieć trzeba sobie na dwa pytania: kto kupuje podarunek i dla kogo? Grono pedagogiczne, z którym klasa miała zajęcia, może być bardzo liczne, dlatego jeżeli chcecie obdarować każdego nauczyciela, upominek na koniec roku szkolnego będzie raczej symboliczny i może to być długopis lub kubek z nadrukiem. Bardziej okazały może być prezent dla wychowawcy, na który warto wydać trochę więcej pieniędzy. W końcu to wychowawca jest najważniejszym „belfrem” i działa jako pewnego rodzaju mediator pomiędzy uczniami a nauczycielami lub dyrekcją.

Jeżeli prezenty będą wręczane od całej klasy, to także można pozwolić sobie na droższe upominki, niż gdyby każda osoba z klasy działała na własną rękę. Dysponując większym budżetu ma się oczywiście większe możliwości. Można wtedy wybrać na przykład zestaw filiżanek w pięknej drewnianej skrzynce, na której znajdą się piękne życzenia na zakończenie roku szkolnego. W taki sposób można podziękować za trud włożony w edukację.

 

Filiżanki w skrzynce z grawerem dla nauczyciela  Nosidło na kwiaty z grawerem dla nauczyciela  Portfel z imieniem dla nauczyciela   Kieliszek z grawerem dla nauczyciela

 

Kwiaty to zawsze dobry pomysł na prezenty dla nauczycieli na koniec roku

Czekoladki oraz pojedyncze róże lub tulipany albo całe okazałe bukiety zawsze się sprawdzą na prezenty na koniec roku szkolnego. Przecież we wręczaniu upominków liczy się gest, a niekoniecznie to, co się wręczy. Tym bardziej, że oba takie prezenty są w pewnym sensie praktyczne. Czekoladki służą do poprawy humoru a kwiaty ozdobią dom albo mieszkanie. Jednak dla wychowawczyni albo ulubionego nauczyciela warto postawić także na nosidło na kwiaty z grawerem, w którym można wręczyć trwały kwiat doniczkowy. Zarówno ten drewniany podarunek jak i kwiat w doniczce będą często przypominać o uczniach, którzy je wręczyli. Na nosidle mogą znaleźć się wyrazy uznania, podziękowania za miłość i cierpliwość lub po prostu tytuł najlepszej nauczycielki pod słońcem.

 

Co jeszcze na podziękowanie dla nauczyciela?

Lista potencjalnych podarunków może być bardzo długa. Wszystko zależy od kreatywności, stopnia zażyłości oraz poczucia humoru. Przecież śmieszny prezent dla nauczyciela to też bardzo dobry pomysł! Uczniowie ostatniej klasy w liceum mogą zdecydować się na przedmioty związane z alkoholem jak na przykład kieliszek do wina z grawerem albo grawerowana skrzynka na alkohol. Inne propozycje na prezenty na koniec roku szkolnego to między innymi portfel z imieniem nauczyciela, kubek termiczny czy wazon na kwiaty w drewnianym pudełku.

 

Kubek termiczny z grawerem dla nauczyciela  Skrzynka na wino z grawerem dla nauczyciela  Wazon z grawerem w skrzynce dla nauczyciela

 

Jak napisać podziękowanie dla nauczyciela?

Do prezentu na zakończenie roku szkolnego warto dołączyć kartkę z życzeniami, pod którymi podpisze się cała klasa. Najlepiej jest postawić na szczerość, słowa uznania oraz podziękowanie za wszystko, co nauczyciel albo nauczycielka zrobili dla uczniów. Takie życzenia wraz z cytatami o szkole na pewno wzruszą obdarowane osoby i będą piękną pamiątką szkolnych czasów.

 

Mamy nadzieję, że nasze pomysły na prezenty dla nauczyciela będą dla Ciebie inspiracją i na zakończeniu roku zjawisz się z naprawdę wyjątkowym upominkiem.

Komentarze do wpisu (0)

2021 © Zamowprezent.pl: Prezenty personalizowane na różne okazje.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl